Oživlá panenka Barbie má v těle dvě kila implantátů a stále nemá dost. Rádoby vylepšení vzhledu ženu stálo miliony, většina se jí ale směje

Plastičtí chirurgové další zákroky nedoporučují, protože by mohly být rizikem. Přesto se třiatřicetiletá modelka nenechala od své posedlosti vzhledem odradit a našla nové cesty.

i Zdroj fotografie: J. Chang / Creative Commons / CC BY-SA
                   

Dokonalý vzhled je snem každého člověka. Někteří lidé k jeho vylepšení neváhají sáhnout i hluboko do peněženky. Nejrůznější kosmetické vylepšení a zejména estetické chirurgické zákroky totiž zrovna nepatří k nejlevnějším. Výsledkem mohou být krásná pevná ňadra, větší a objemnější penis, perfektně našpulené rty, rovný malý nosík, což dotyčnému může zvednout sebevědomí. Ale nic by se nemělo přehánět.

Za vylepšení utratila miliony

Za oživlou panenku Barbie se považuje třiatřicetiletá Australanka Tara Jayne McConachy. Kvůli tomu, aby si splnila svůj sen, neváhala absolvovat velkou spoustu zákroků a operací. Utratila za ně neuvěřitelnou sumu. V přepočtu vylétla podle některých médií na zhruba 6,5 milionu korun. Na jejím vzhledu se to významně projevilo. Otázkou ale je, zda se takto utracené peníze vyplatily, pokud mluvíme o změně k lepšímu.

Tara se živí jako modelka na sociálních sítích s placeným obsahem. Nechala si pětkrát zvětšit poprsí s pomocí silikonových implantátů, šestkrát vylepšit nos, vložit implantáty do svého pozadí a nechala si vpíchnout bezpočet botoxových výplní do rtů a dalších částí těla. Vzhledem k tomu, že při výšce 170 centimetrů váží pouhých 45 kilogramů, je s podivem kolik hmotnosti představují výplně.

Chce si nechat ještě zvětšit prsa

Odhaduje se totiž, že ve svém těle má asi 2 kilogramy implantátů. Tělo influencerky je ostře vyrýsované do nepřirozených kontur populární panenky a vypadá, jako kdyby na něm nebyl ani gram tuku. Tara prozradila, že přes prsa měří 94 centimetrů, v pase má 43 a přes boky 73 centimetrů. A podle toho, co sama Tara avizovala, s plastickými operacemi a úpravami ještě zdaleka není konec.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Tara Jayne 🔒 (@tara_jayn3)

Jenže australští lékaři si riziko dalších plastik u Tary uvědomují. „Všechno je na mně maličké až na moje prsa. Ráda bych ale ještě větší hrudník, s tím co mám, nejsem spokojená,“ řekla nedávno v pořadu o nepovedených plastických operacích.  Lékaři jí ale sdělili, že dokud nepřibere, nepřipadá to v úvahu, protože je to riskantní. To ale australskou Barbie neodradilo a začala na další vylepšení létat do Evropy.

Jakou část na sobě máte nejraději a proč?

Zdroj: Papilot
Diskuze Vstoupit do diskuze
128 lidí právě čte
Zobrazit další články