Malá holka z nudy kopala do psa a rodiče jí ani neokřikli. Rozhodl se jí pomstít po svém –⁠ aniž by jí jakkoli ublížil

Přesně toto se může stát, když vyrušíte odpočívajícího psa. Malá holčička do psa kopala tak dlouho, až to zvíře nevydrželo. Dívka si to příště určitě rozmyslí.

i Zdroj fotografie: S vědomím David Rios
                   

Všichni rodiče by měli své děti učit správnému chování ke zvířatům okolo sebe. Tato malá holčička začala kopat do psa odpočívajícího na pláži. Jelikož její rodiče nijak nezasáhli, tak s ošklivou činností nepřestala. Zvíře už to však nevydrželo a dívka začala brzy litovat svého chování. Jeho reakce byla skutečně překvapivá.

Holčička se očividně nudila

Na videu je jasně patrné, že dítě jednoduše nemělo co na práci. Dívka leží jen tak v písku ve stínu slunečníků, přičemž před ní odpočívají dva hnědí psi. Po chvíli se už holčička nudila opravdu hodně, a tak začala kopat do jednoho z ležících chlupáčů před sebou. Rodiče ani jiní lidé do situace nezasáhli a nepokusili se jí vysvětlit, že takto by se ke zvířeti rozhodně chovat neměla.

Rodiče to zanedbali

Samozřejmě malé dívce měl toto jednání někdo rozmluvit. Stačilo si s ní v klidu sednout a říct jí, aby se zabavila jinak. Sice nekopala do psa plnou silou, ale takovéto chování je nepřijatelné. Čtyřnohý mazlíček k ní navíc ležel otočený břichem, což je pro každé zvíře velmi citlivé místo, které si úzkostlivě chrání. Tato polo projevem důvěry.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Byl tak hodný, že nezaútočil

Mnoho jiných psů by v tuto chvíli ztratilo trpělivost a na malou nezbednici zaútočilo. To by mohlo skončit skutečně špatně, protože by ji pes mohl pokousat, nebo holčičce jinak ublížit. Hnědý chlupáč však klidně ležel a nějakou chvíli kopání snášel. Po určité době toho už měl dost a zvedl se z písku. V ten moment začala dívka litovat svého chování.

Pomstí se po svém

Hnědý pes se na videu zvedne z písku a rychle ze sebe oklepe jeho zbytky. Poté začne kopat do země hlubokou jámu, přičemž všechen písek hází tlapami za sebe. Přesně na místo, kde ještě stále leží ona zmíněná holčička. Za chvíli je pískem celá pokrytá a musí se z pláže zvednout. V ten moment si pes lehnul zpátky na původní místo, zřejmě s pocitem zadostiučinění.

Jak byste tuto situaci s dívkou vyřešili vy?

Zdroj: DavidRois
Diskuze Vstoupit do diskuze
60 lidí právě čte
Zobrazit další články