V porodnici ženě lhali, že její právě narozené dítě zemřelo. Po dlouhých 69 letech pravda vyšla najevo

Žena celý život žila v tom, že její dítě při porodu zemřelo, řekli jí to totiž lékaři. Jaké pro ni bylo překvapení, když se po 69 letech setkala se svou dcerou.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Genevieve Puriton z Tampy na Floridě žila celý svůj život jako bezdětná dáma. Jenže v jejích 88 letech se znenadání objevila žena, která jí řekla, že je její dcera. Narodila se, když Genevieve bylo pouhých 18 let. Podle tvrzení lékařů však její malá dcerka po porodu zemřela a ona neměla důvod jim nevěřit. Celý život z toho ale byla velice smutná.

Nikdo neví, proč lékaři ženě lhali

Když bylo Genevieve Puriton 17 let, přišla za svými rodiči s tím, že čeká miminko. V té době ale neměla žádného stálého partnera, a tak byli pochopitelně velice rozzlobení. Jelikož šlo o křesťanskou rodinu, potrat v žádném případě nepřicházel v úvahu. Uběhlo tedy několik měsíců a mladá dívka začala rodit.

iZdroj fotografie: Pixabay

Měla velice těžký porod a své dítě nemohla vidět ihned po tom, co přišlo na svět. Jakmile se probudila, samozřejmě chtěla své miminko spatřit a poprvé si jej pochovat. Lékaři jí však sdělili, že její dcerka bohužel zemřela. Jenže v této informaci doktoři z nemocnice lhali. Nikdo neví, proč to udělali, ale ona s touto informací žila celý svůj dlouhý život.

Konečně se po dlouhé době setkaly

Nyní je Genevieve 88 let a v současnosti žije sama v pečovatelském domě. Nemá totiž nikoho, kdo by se o ni postaral, všichni její příbuzní už jsou po smrti. Sama však říká, že je v tomto domě spokojená a nic jí zde nechybí. Donedávna vůbec nevěděla o ženě, která je její „mrtvou“ dcerou. Dáma jménem Connie Moultroup dostala minulý rok od své vlastní dcery speciální vánoční dárek.

V něm se nacházel balíček vhodný pro test DNA. Díky němu konečně kontaktovala osobu, jež by mohla být její matkou. Connie si totiž adoptovala rodina, která ji vychovávala jako vlastní. Tak se díky vánočnímu dárku stalo, že po 69 letech mohla Genevieve poprvé vidět svojí dcerou. Podívejte se na dojemné video z jejich setkání.

Z jakého důvodu podle vás lékaři ženě lhali?

Zdroj: FOX13TampaBay

Diskuze Vstoupit do diskuze
143 lidí právě čte
Autor článku

Aneta Kalasová

Jsem redaktorka s bohatými zkušenostmi a vášní pro žurnalistiku a lifestyle. Můj odborný přístup a kreativita přinášejí na web DamskyDenik.cz inspirativní články a hluboké náhledy na aktuální témata. Svým poutavým psaním oslovuji čtenáře a motivuji je k aktivnímu a smysluplnému životnímu stylu.

Zobrazit další články