Na hrobě jejího manžela se záhadně objevily oblíbené květiny zemřelého. Začala pátrat a zjistila jeho celoživotní tajemství

Když se tato vdova šla podívat na hrob svého muže, uviděla tam něco, díky čemuž odhalila manželovo tajemství, které si do hrobu nevzal.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Od smrti manžela Jen uběhlo již několik měsíců, ale její bolest byla neutišitelná. Když ale jednoho dne přišla ke hrobu svého muže, našla u něj něco velmi šokujícího. Během chvilky totiž zjistila, že život s jejím Frankem nebyl takový, za jaký ho měla několik dlouhých let. U hrobu byla totiž velká květina. Co díky ní zjistila?

Nedokázala se vyrovnat se ztrátou

Byl krásný, slunečný červencový den. Žena jménem Jen se rozhodla jít k hrobu svého manžela Franka. Před několika měsíci zemřel při nehodě. Jen se stále nedokázala vyrovnat se ztrátou. Nikdy neměli děti, a tak zůstala na všechno sama. Jen ten den šla do květinářství a koupila ty nejkrásnější květiny, které našla. Frank měl vždy rád červené a žluté hortenzie. Ale o tom věděla pouze ona.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Byly to totiž oblíbené květiny jeho matky. I s květinou se vydala na hřbitov, kde odpočíval její manžel. Frank o své matce nemluvil nijak zvlášť rád a tyto květiny symbolizovaly spojení, které mezi nimi bylo. Vždy říkal, že o matce může mluvit jen se svou manželkou. Jen ona věděla, jak moc pro něj tyto květiny znamenají. Když ale Jen přišla k jeho hrobu, nevěřila svým očím. Tyto květiny už na něm totiž ležely. Kdo je mohl koupit?

Rozhodla se, že to zjistí

V rohu plotu byla kamera a byla namířena přímo na ni. Možná zachytila, kdo přinesl květiny. Jen šla k hrobníkovi, a zeptala se ho, jestli se může podívat na záznamy kamery. Vysvětlila mu, že její zesnulý manžel neměl ani rodinu ani kamarády. Po pár minutách pozorování uviděli člověka s červenými a žlutými květy. Byla to žena přibližně jejího věku. Jen ji nikdy před tím neviděla.

Stála u hrobu asi pět minut a poté odešla. Naštěstí na hřbitově fungovalo několik kamer a zaměstnanec zapnul obraz z jiné. A na záznamu bylo vidět, jak žena nastupuje do dodávky a Jen si také mohla přečíst, co na ní bylo napsané. Stálo tam: „Basemore’s Printing House.“ Po příjezdu domů se Jen rozhodla navštívit stejnou tiskárnu v Basemore. Hledala na internetu a zjistila, že je to asi 100 km jízdy od jejího domu. V hlavě se jí honilo spoustu myšlenek.

Nikdy na to nezapomene

Po několika hodinách jízdy dorazila do Lincolnu. Chvíli seděla v autě a poté k domu přijela ta stejná dodávka, jako byla na hřbitově. A z ní vystoupil její manžel. Jen byla naprosto šokovaná a zmatená. Zpočátku prostě odmítala uvěřit svým očím. Vždyť přece její muž nedávno zemřel. Chvíli přemýšlela i nad tím, že se zkrátka zbláznila. Pak se ale rozhodla podívat se z okna tohoto podniku. Přistoupila k němu a začala nahlížet přes sklo.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Ano, skutečně to byl on! Rozčílila se a nasedla do auta, protože chtěla odjet. Když odjížděla, ve zpětném zrcátku viděla, že její manžel vyběhl ven, a sledoval, jak odjíždí. Ujela asi 30 kilometrů, když si uvědomila, že v tomto stavu nemůže řídit. Po chvíli se znovu uklidnila, ale věděla, že to nemůže nechat jen tak. Když dorazila domů, nalila si vína a doufala, že se uklidní. Vzpomněla si na den, kdy její manžel zemřel při autonehodě.

Vše jí začalo docházet

Najednou si ale vzpomněla na to, že tělo svého manžela nikdy neviděla. Ten pohled by totiž neunesla a tak se odmítla podívat. Zakopali prázdnou rakev do země? Co když to zařídil sám Frank? Když byl čas jít spát, zazvonil zvonek. Jen se podívala z okna a před domem parkovala dodávka. Jen se pokusila sebrat a šla ke dveřím. A u nich stál muž, který byl úplně stejný jako Frank, jen to zkrátka nebyl on.

Když si o všem promluvili, Jen zjistila, že její muž má dvojče, bratra Dana, který je úplně stejný, jako on. Byli naprosto k nerozeznání. Pozvala ho do domu a posadili se na pohovku. Dan jí řekl, že ho Frank nenáviděl, protože si myslel, že jejich rodiče zemřeli kvůli němu. A on se celý život cítil velmi špatně, protože svého bratra miloval. Proto poprosil svoji ženu, aby dala ty květiny na jeho hrob.

Co byste dělali na místě Jen vy?

Zdroj: TheSun

Diskuze Vstoupit do diskuze
53 lidí právě čte
Autor článku

Aneta Kalasová

Jsem redaktorka s bohatými zkušenostmi a vášní pro žurnalistiku a lifestyle. Můj odborný přístup a kreativita přinášejí na web DamskyDenik.cz inspirativní články a hluboké náhledy na aktuální témata. Svým poutavým psaním oslovuji čtenáře a motivuji je k aktivnímu a smysluplnému životnímu stylu.

Zobrazit další články