S Jiřím Krampolem nikdo nechce spolupracovat. „Každý naslibuje hory doly a výsledek je nula,“ rozčiluje se

Zklamaný herec nerozumí tomu, proč televize nemají v úmyslu odvysílat jeho film. Navíc mu rozhlas nesvěřil namluvení biografické audioknihy o „jeho“ Belmondovi.

Herec Jiří Krampol i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Herec, moderátor a dabér Jiří Krampol (84) neprožívá zrovna nejlepší období své dlouholeté kariéry. Zažívá totiž jedno zklamání za druhým. Nejenže ho nedávno rozčílilo, že audioknihu biografie francouzské herecké megastar Jeana-Paula Belmonda (†88) Mých tisíc životů namluvil jeho herecký kolega, ale navíc nikdo nestojí o dokument mapující jeho život. Přestože premiéra snímku prý byla úspěšná, televize se nehrnou do toho, aby jej odvysílaly.

Biografii Bébela nově namluvil někdo jiný

Málokdo si dokáže představit, že by slavný Bébel, který zářil třeba v komediálních filmech Zvíře, Muž z Acapulca nebo Veselé Velikonoce, promlouval na české diváky hlasem někoho jiného, než právě Krampola. Jenže četba autobiografie francouzské legendy, kterou vysílá na pokračování Český rozhlas, byla svěřena mladšímu herci Ivanu Řezáčovi (68). Když se o tom Krampol dozvěděl, byla to pro něj rána.

Navíc, když tuto audioknihu sám namluvil už v roce 2017. „Co prosím? Vždyť jsem to namlouval už před lety. Je to hotové, proč nevysílají tuhle verzi? Nechápu to. Nic proti kolegovi, ale proč zahodili to, co jsme dávno dělali?“ cituje Blesk Krampola, v jehož hlase bylo znát velké zklamání. Podle vyjádření veřejnoprávního rádia bylo podle práv nutné zakoupené audioknihy znovu namluvit. Krampola se dotklo i to, že ho nově rozhlas neoslovil.

O dokument o životě televize nestojí

Aby toho nebylo málo, jako domeček z karet se postupně sype jeho další mnohem osobnější projekt. Oblíbený herec totiž natočil dokument o svém životě s názvem Život je sranda. Premiéra snímku, který obsahuje ukázky z filmů, vyprávění Krampola i jeho kolegů a také odkrývá neznámé momenty z hercova života, v kladenském kině byla prý velmi úspěšná. O jeho odvysílání se ale televize neperou. Herec nechápe, proč s ním nechtějí spolupracovat.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Jiří Krampol (@jiri.krampol_official)

Televize Nova a dokonce ani Prima, na jejíž obrazovkách Krampol měl svůj pořad Nikdo není dokonalý, neuvažují o tom, že by dokumentární film zařadily do svého vysílacího schématu. Každý naslibuje jen hory doly a výsledek je nula. Nově se to nehodí a Prima, a to je absurdní, to nemůže vysílat, protože neví, jestli by mě její diváci přijali. A to jsem každý den pět hodin v jejich vysílání s pořadem Nikdo není dokonalý,“ cituje Krampola server Vip Show.

Co říkáte na nezájem o dokument o Jiřím Krampolovi?

Zdroj: VipShow, Blesk
Diskuze Vstoupit do diskuze
145 lidí právě čte
Zobrazit další články