Královská rodina se ohradila proti šuškandě o rozpadu manželství. „Jsou to jen zlomyslné fámy,“ tvrdí

Přestože oficiální prohlášení popírá zprávy francouzského časopisu, že rozvod visí ve vzduchu, malý detail na ruce monacké kněžny naznačuje, že situace může být trochu jiná.

Monacký královský pár i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Vztahy uvnitř monacké královské rodiny se znovu dostaly pod drobnohled médií. Spekuluje se o tom, že manželství pětašedesátiletého knížete Alberta II. s jeho o dvacet let mladší ženou Charlene je v troskách. Dokonce mají být údajně odloučeni. Přestože knížecí mluvčí informace důrazně popřeli, existují indicie, které hovoří o opaku. Na veřejnosti se monacká kněžna nedávno objevila bez nádherného tříkarátového zásnubního prstenu, který jen zřídkakdy nezdobil její ruku.

Jde o zlomyslné fámy, zní z paláce

Albert a Charlene se vzali v červenci 2011 a mají spolu osmiletá dvojčata Gabriellu a Jacquese. Zprávy o tom, že mezi manželi to skřípe, se neobjevily poprvé. V podstatě se o tom mluví od roku 2021, kdy kněžna trpěla zdravotními obtížemi a trávila čas v rodné Jihoafrické republice. Byla tam bez manžela i dětí. Následně ještě absolvovala několikaměsíční pobyt na švýcarské klinice, kde se léčila z vyčerpání, ale i tam byla sama. V současnosti je už v pořádku a plní své královské povinnosti.

Královské rodiny jsou celosvětově v hledáčku médií. Monacký pár není výjimkou. Podle francouzského magazínu Royauté jsou nyní Albert s Charlene po dvanáctiletém manželství v procesu odloučení. Mluvčí královského paláce se však proti tomu důrazně ohradil. „Rád bych formálně popřel zlomyslné fámy, které rozšiřoval francouzský časopis Royauté. Prosím ignorujte tento článek, který je zcela nepodložený,“ uvedl.

Na ruce kněžny chyběl zásnubní prsten  

Fámy ale znovu nabraly na intenzitě, když se monacká kněžna nedávno objevila v Miláně. V obyčejném svetru a džínách vypadala velmi civilně. To, co ale upoutalo pozornost médií, byl fakt, že na ruce jí chyběl zásnubní prsten navržený pařížským klenotníkem Repossim, který téměř nikdy nesundávala. Dokonce někdy nosila zásnubní prsten společně se snubním. Tentokrát ale neměla ani jeden. To by mohlo svědčit o možném rozchodu. Je ale možné, že k neformálnímu oblečení si vystačila jen s náušnicemi.

Pár se seznámil v roce 2000 na akci Mare Nostrum. Bývalá olympijská plavkyně Charlene Wittstocková svého nápadníka zřejmě okouzlila. V průběhu devadesátých let měl totiž monacký monarcha pověst playboye, po jehož boku se často objevovaly krásné modelky. Usadil se ale až s Charlene, kterou si v roce 2011 vzal. Během jejich vztahu vyšlo najevo, že je otcem dvou dětí, které zplodil s jinými ženami. Spolu měli děti až tři roky po svatbě. Albert na konci roku 2020 čelil žalobě o uznání otcovství dalšího nemanželského potomka.

Po žalobě o otcovství změnila účes

Právníci zastupující monackého knížete tvrdili, že jde o podvod. Přestože navenek pár vystupoval jednotně, je možné, že pod povrchem to vřelo. Následující období totiž Charlene změnila radikálně účes a většinu roku 2021 strávila v rodné Jihoafrické republice bez manžela. Existují teorie, že po boku svého muže vypadá ve společnosti vždy utrápeně. Aby vyvrátili spekulace o rozvodu, objevili se spolu nově na předávání cen Monte Carlo Woman of the Year, kde ruku kněžny prsten už zase zdobil.

Co si myslíte o manželství královského páru?

Diskuze Vstoupit do diskuze
124 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Vyšší pohodlí a zvýšení produktivity práce s držákem monitoru NB G45
Události247.cz
Události247.cz
Ušetřit na jahodách se dá samosběrem: Úspora je oproti prodeji v obchodech i několikanásobná
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Kancelářský držák monitoru s vynikající ergonomií NB G45
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Starověké stavby v arabské poušti odhalily pozůstatky dosud neznámých rituálů