Drama kolem královské rodiny: Potvrdily se teorie o tom, že má princezna Kate dvojnici. Za den si vydělá 25 000 Kč

Emotivní zpověď Kate Middleton o tom, že bojuje s rakovinou a podstupuje preventivní chemoterapii, vyvolala u britské veřejnosti obavy i otázky.

Princezna z Walesu Kate i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Britská královská rodina čelila už řadě skandálů a v poslední době je kolem ní znovu rušno. Tentokrát kvůli princezně Kate, která před nedávnem oznámila, že bojuje s rakovinou a podstupuje chemoterapii. Některé konspirace totiž tvrdí, že má dvojnici, která za ni zaskakovala na některých akcích. Žena, která se jí velmi podobá, podle britských médií skutečně existuje a imitováním princezny si vydělává slušné peníze.

Veřejnost zajímá, zda má dvojnici

Když se Kate Middleton po blíže nespecifikované operaci břicha začátkem jara dlouho neukazovala na veřejnosti, upoutalo to podle serveru DiarioAS zájem veřejnosti. Později v emotivním videu vysvětlila, že bojuje s rakovinou a podstupuje preventivní léčbu chemoterapií. Poprask ale způsobila fotografie v médiích, která ji zachytila, jak společně s princem Williamem navštívila farmářské trhy poblíž Windsoru.

Kate Middleton má své triky, jak zkrotit dítě na veřejnosti. Běžným postupem rodiče akorát přilévají olej do ohně

Snímek spokojené a šťastné Kate, který nekorespondoval s tím, že má vážné zdravotní problémy a podstupuje poměrně drastickou léčbu, odstartoval vlnu konspiračních teorií. Na fotografiích prý nebyla princezna, ale její dvojnice. Podle televize BBC ale neexistuje žádný přímý důkaz, který by naznačoval, že tomu tak skutečně je. Žena, která vypadá, jako by princezně z oka vypadla, je ale reálná.

Imitováním Kate se živila od roku 2011

Žije v jihozápadním Londýně a jmenuje se Gabriela Munro Douglas. Serveru TheSun přiznala, že ji podobnost s princeznou Kate živila. Za den práce si účtovala 1100 dolarů, což je v přepočtu přes 25 tisíc korun. „Jako dvojnice Kate Middleton jsem byla placená za předstírání, že jsem ona. V takových chvílích jsem opravdu ochutnala, jaký musí být její život,“ řekla listu Munro Douglas, kterou lidé znají i jako účastnici reality show X Factor.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Kate Lookalike (@katelookalike)

S imitováním princezny začala už v roce 2011 a poptávka po jejích službách byla obrovská. Díky tomu se bývalá návrhářka nábytku mohla postavit na vlastní nohy, koupit si byt v Londýně a rozjet podnikání. Buckinghamský palác se ale distancoval od toho, že by s ní uzavřel smlouvu. „Neexistuje žádný oficiální záznam ani potvrzení, že by ji palác najal jako záskok za Kate,“ uvádí web DarioAS.

Co říkáte na dění kolem britské královské rodiny?

Diskuze Vstoupit do diskuze
106 lidí právě čte
Zobrazit další články