Když během pár sekund vykouzlil na podiu motorku, porota mohla jen nevěřícně zírat. Jak je něco takového vůbec možné?

Jsou lidé, kteří svými kouzelnickými kousky dostávají celý svět. No a mezi ně rozhodně patří i tito kouzelníci, kteří vystoupili v talentové soutěži.

Česko Slovensko má talent i Zdroj fotografie: FTV Prima
                   

Do soutěže Česko Slovensko má talent se již dlouhá léta hlásí opravdu velké množství lidí, aby celému národu ukázali, jaký talent v nich dřímá. Někdy tam tedy přijdou lidé, kteří si o sobě myslí, že mají talent, a nakonec byli oni opravdu ti jediní, kdo si to myslel. To ale tedy rozhodně neplatí o tomto kouzelnickém vystoupení, nad kterým vám zůstane hlava stát. No, podívejte se sami.

Byli nadšení všichni porotci

Když na pódium vejdou dvě ženy a jeden muž v černém, nikoho ještě ani nenapadne, co se vlastně bude dít. Na začátku jejich vystoupení vlastně stojí před stříbrným dlouhým stojanem a svítí do publika třemi světly. A například takový porotce Jakub Prachař vypadal, že se mu vystoupení líbí už teď. Svojí větou „To je ono!“ a úsměvem to vlastně potvrzuje.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Tito tři lidé v černém si po chvíli stoupnou ke stojanu a na něm se najednou z ničeho nic zvedne stříbrná plachta. To už jsou překvapení všichni, včetně porotce Slávika, o kterém je známé, že kouzelnická čísla opravdu nesnáší. To ale ještě nikdo netušil, co se pod touto stříbrnou plachtou schovává.

Kouzelnický trik s motorkou

Nikdo nemohl uvěřit vlastním očím, Jakub Prachař opět trefně poznamenal, že to ani není možné. Stříbrná plachta se pohybuje stále výš a výš a ženy v černém na ni stále míří světly. A samozřejmě, že jsou všichni natěšení, co se pod plachtou skrývá. A rozhodně je třeba zmínit, že to, co se ve skutečnosti pod plachtou nachází, nikdo nečekal. Po nějaké chvíli vezme muž vlajku, která se používá na závodech a začne s ní mávat.

A najednou začne stříbrná plachta pomalu postupovat dolů a diváci v jevišti a nyní i vy můžete vidět, že se na stojanu z ničeho nic objevila motorka, na které sedí dvě ženy. Jak je toto vůbec možné? Samozřejmě, že tito kouzelníci postoupili a vy si rozhodně nenechte ujít další díly této talentové soutěže, protože to opravdu stojí za to.

Pokud se také chcete pobavit nad letošní řadou Česko Slovensko má Talent, nezapomeňte sledovat premiérové díly každou sobotu ve 20:15 na Primě.

Jaký je váš skrytý talent?

Zdroj: FtvPrima
Diskuze Vstoupit do diskuze
119 lidí právě čte
Autor článku

Aneta Kalasová

Jsem redaktorka s bohatými zkušenostmi a vášní pro žurnalistiku a lifestyle. Můj odborný přístup a kreativita přinášejí na web DamskyDenik.cz inspirativní články a hluboké náhledy na aktuální témata. Svým poutavým psaním oslovuji čtenáře a motivuji je k aktivnímu a smysluplnému životnímu stylu.

Zobrazit další články