Jak vás vnímá okolí? Jednoduchý test vám napoví – stačí si vybrat kočku, která je vám nejsympatičtější

Vyberte si kočičku, která se vám líbí úplně nejvíce, a dozvíte se, jaký dojem děláte na ostatní lidi. Budete překvapeni, jak přesné to je.

i Zdroj fotografie: Stencil Photos
                   

Koho někdy nezajímalo, co si o něm asi myslí ostatní lidé, když jej vidí. Je to věc, kterou z lidí nikdy nevytáhnete, protože k vám pravděpodobně nebudou upřímní. Pokud byste to však opravdu chtěli vědět, tak si udělejte tento jednoduchý test. Stačí si vybrat na obrázku kočku, jež se vám nejvíce líbí. Následně si už jen přečtěte, co to o vás vypovídá. Alespoň budete vědět, na čem jste.

1) Zrzavá kočička

Vaši přátelé si o vás myslí, že jste velmi kamarádský člověk. Pořád jste zdvořilí a nikdo vás nikdy neviděl se mračit. Také vždy zdravíte ostatní jako první. Jakmile vidíte někoho známého, neschováváte se, naopak mu pokaždé jdete naproti a začnete se s ním bavit. Avšak od cizích lidí se snažíte držet dál, tak nějak jim nevěříte.

2) Bílá chlupatá kočička

Lidé vás většinou považují za tichého a zdrženlivého člověka. Často se snaží zjistit, co před ostatními tajíte a ukrýváte ve svém nitru. Vaši pravou tvář znají jen opravdoví přátelé. Říká se, že by člověk nikdy neměl dát na první dojem, a to přesně platí u vás. Ti, kteří vás neznají, vás mohou považovat za introverta. Ale kdyby to řekli před vašimi přáteli, nejspíše by jim o vás řekli pravdu. Vy totiž rozhodně introvert nejste.

3) Šedá kočička

Lidé ve vás vidí věčného optimistu. Myslí si, že i když máte zrovna obrovské problémy, vždy z toho dokážete vyjít s úsměvem na tváři. Vnímají vás také jako obyčejného člověka, který se neumí přetvařovat a je za všech okolností upřímný. Navíc též předpokládají, že se od vás pokaždé něco naučí. Tomuto popisu přesně odpovídáte, umíte se radovat i z maličkostí, za což si vás každý váží.

iZdroj fotografie: Depositphotos

4) Tříbarevná kočička

Jste typ člověka, se kterým se druzí nikdy nenudí. Všichni si myslí, že máte opravdu pohodový život. Občas se stále chováte jako dítě, ale ne vždy je to dobře. V některých situacích je zkrátka potřeba být vážný. Na druhou stranu jste někdy opravdu nezodpovědní a tento problém se musíte naučit ovládat. Poté bude vše v pořádku.

5) Šedá kočička s bílým bříškem

Mnoho lidí vás považuje za opravdového intelektuála. Vy budete přesně ten člověk, na kterého se obrátí, když si nebudou vědět rady s nějakým hlavolamem. Lidé se na vás často obracejí, jakmile potřebují s něčím pomoci. Také pokaždé víte, co máte říct. Druzí na vás však mohou žárlit, protože kamkoliv přijdete, tam jste středem pozornosti, především pro opačné pohlaví.

Jakou kočičku jste si vybrali?

Zdroj: Express

Diskuze Vstoupit do diskuze
85 lidí právě čte
Autor článku

Aneta Kalasová

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Jablka z obchodu nestačí opláchnout čistou vodou. Pro zbavení „atraktivního povlaku“ je potřeba víc
Události247.cz
Události247.cz
Nechutná praxe: Některé obchody prodávaly zákazníkům jídlo prošlé až dva roky
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Chrápání: jaké jsou jeho příčiny a jak se ho zbavit
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Buddhističtí mniši mumifikovali svá těla zaživa. Znamenalo to nejméně 2 000 dní dobrovolného utrpení