Tři děti vás svým andělským výkonem dojmou k slzám. Srdce poroty a diváků si získaly již během prvních sekund

Nejen dětská andělská tvář zahřeje u srdce, ale i jejich skutky a činy dokáží rozněžnit a rozplakat i toho nejsilnějšího muže.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Nikdo z nás nepochybuje, že děti jsou andělé s čistou duší a umí nás potěšit, ale i překvapit maličkostmi i velkými činy. Takové krásné gesto připravila i trojice dětí, kteří se jmenují Ayoub, Leke a Merel z Hollands The Voice. Neuvěřitelné děti, které mají hlas čistý a silný, jako dospělý zpěvák. Každé malé, ale i větší dítě má v sobě ukrytý talent, záleží jen na rodičích, zda jej v dítěti dokáží odhalit a povedou ho k němu. 

Talent se může skrývat v každém dítěti

Je naprosto úžasné a pro rodiče potěšující, když dítě projeví určité nadání či talent pro něco, co má rádo. Níže vložené video vám prozradí, že když se spojí tři talentované děti, jedná se o nezapomenutelný a emotivní zážitek, který si přeje zažít každý z rodičů. Takový talent dokáže zastínit i toho nejlepšího zpěváka, který zpívá již dlouhé roky. 

iZdroj fotografie: Pixabay

I tyto tři děti musely trénovat, aby dosáhly svých cílů a staly se skvělými zpěváky. Narodily se ale s talentem a uměním, který umí ukázat. A co je nejlepší, oplývají přirozeným talentem vystupovat. Níže si poslechněte krásnou píseň Angel od Sarah McLachlan, která je v podání těchto tří dětí velmi emotivní a i tomu nejsilnějšímu muži zkřehne srdce. 

Poznejte i vy, že má vaše dítě talent

Prvním znakem, že má vaše dítě talent, bývá rychlejší vývoj, který je znatelný mezi vrstevníky. Mají vyspělejší intelektový potenciál a jednoduše a rychle se učí. Výskyt takových dětí v ČR je přibližně 15 % z dětí, což jistě není málo. Jejich IQ bývá také vyšší a mnohdy přesahuje až IQ 120. Nebuďte zmateni, IQ není jediný spolehlivý ukazatel. 

iZdroj fotografie: Pixabay

Nadané dítě lze poznat podle brzkých matematických schopností, porozumění v jazyce, ale mnohdy i vědě. Nadšení a motivace jim také nechybí. Pozor na to, takové nadšení ale ne vždy musí projevit v každé oblasti. Může je klidně bavit a motivovat pouze jedna věc. Dalším znakem je i bohatý slovníček, který vědí jak použít. Dokáží používat spisovná, abstraktní a cizí slova. Jsou neúnavné, ale potřebují mnoho spánku. Také je vystihuje humor, který se převyšuje nad ostatními vrstevníky.

Zdroj: Daily Mail

Diskuze Vstoupit do diskuze
85 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Nevýrazný řadový dům proměnili na skvost umění. Zachoval si přitom původní viktoriánskou část
Události247.cz
Události247.cz
Olomoucké tvarůžky musely z pultů kvůli plísni. Do prodeje se jen tak nevrátí
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Kancelářský držák monitoru s vynikající ergonomií NB G45
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Jaký je původ tajemného Čupakabry: Někteří zastávají teorii, že jde o výsledek mimozemského genetického inženýrství