Tři děti vás svým andělským výkonem dojmou k slzám. Srdce poroty a diváků si získaly již během prvních sekund

Nejen dětská andělská tvář zahřeje u srdce, ale i jejich skutky a činy dokáží rozněžnit a rozplakat i toho nejsilnějšího muže.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Nikdo z nás nepochybuje, že děti jsou andělé s čistou duší a umí nás potěšit, ale i překvapit maličkostmi i velkými činy. Takové krásné gesto připravila i trojice dětí, kteří se jmenují Ayoub, Leke a Merel z Hollands The Voice. Neuvěřitelné děti, které mají hlas čistý a silný, jako dospělý zpěvák. Každé malé, ale i větší dítě má v sobě ukrytý talent, záleží jen na rodičích, zda jej v dítěti dokáží odhalit a povedou ho k němu. 

Talent se může skrývat v každém dítěti

Je naprosto úžasné a pro rodiče potěšující, když dítě projeví určité nadání či talent pro něco, co má rádo. Níže vložené video vám prozradí, že když se spojí tři talentované děti, jedná se o nezapomenutelný a emotivní zážitek, který si přeje zažít každý z rodičů. Takový talent dokáže zastínit i toho nejlepšího zpěváka, který zpívá již dlouhé roky. 

iZdroj fotografie: Pixabay

I tyto tři děti musely trénovat, aby dosáhly svých cílů a staly se skvělými zpěváky. Narodily se ale s talentem a uměním, který umí ukázat. A co je nejlepší, oplývají přirozeným talentem vystupovat. Níže si poslechněte krásnou píseň Angel od Sarah McLachlan, která je v podání těchto tří dětí velmi emotivní a i tomu nejsilnějšímu muži zkřehne srdce. 

Poznejte i vy, že má vaše dítě talent

Prvním znakem, že má vaše dítě talent, bývá rychlejší vývoj, který je znatelný mezi vrstevníky. Mají vyspělejší intelektový potenciál a jednoduše a rychle se učí. Výskyt takových dětí v ČR je přibližně 15 % z dětí, což jistě není málo. Jejich IQ bývá také vyšší a mnohdy přesahuje až IQ 120. Nebuďte zmateni, IQ není jediný spolehlivý ukazatel. 

iZdroj fotografie: Pixabay

Nadané dítě lze poznat podle brzkých matematických schopností, porozumění v jazyce, ale mnohdy i vědě. Nadšení a motivace jim také nechybí. Pozor na to, takové nadšení ale ne vždy musí projevit v každé oblasti. Může je klidně bavit a motivovat pouze jedna věc. Dalším znakem je i bohatý slovníček, který vědí jak použít. Dokáží používat spisovná, abstraktní a cizí slova. Jsou neúnavné, ale potřebují mnoho spánku. Také je vystihuje humor, který se převyšuje nad ostatními vrstevníky.

Zdroj: Daily Mail

Diskuze Vstoupit do diskuze
51 lidí právě čte
Zobrazit další články