Bohuš Matuš si libuje, že v zahraničí vydělává na Karlu Gottovi. Naznačil obří částky – dvakrát víc než v Česku

Zpěvák Bohuš Matuš opět sáhl po pomocné ruce Karla Gotta. V zahraničí vydělá ohromné částky díky hitům zesnulé legendy.

Zpěvák Bohuš Matuš i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Zpěvák Bohuš Matuš proslul na české scéně hlavně díky svému kontroverznímu manželství, které jej proslavilo víc než pěvecká kariéra. Vzal si totiž svou fanynku Lucinku, která je výrazně mladší. Brzy se jim narodila také dcera. Bohuš však nedbá na komentáře s narážkami na pedofilii a pouští se do nové éry své kariéry. Dopředu naznačil, že na něj čeká tučný výdělek.

Alkohol a marihuana

Málokdo však ví, že má Bohuš spojitost s již zesnulým Karlem Gottem. Zpěvák bude legendárnímu slavíkovi již navždy vděčný za to, jaký teď vede život. Bohuš Matuš totiž před lety vyhrál bronzového Slavíka. Kupodivu právě po tomto úspěchu nastalo stinné období jeho života. Své problémy začal řešit pomocí alkoholu a dalších návykových látek. Dostal se do pasti.

Důvod byl prostý, jak píše deník Aha!: „V televizi se objevila SuperStar. Já bral za vystoupení 40 tisíc, oni, superstáři, byli o dost levnější, takže měli všude přednost. Přestal jsem prostě mít kšefty.Nemilá situace trvala dlouhých sedm let. Byl to sám Karel Gott, kdo tehdy zuboženému Matušovi podal pomocnou ruku. Seznámil jej s lidmi, kteří mu pomohli, a hlídal jej, aby opět nepropadl špatnostem.

Dvojnásobný honorář

V současnosti se Bohuš Matuš raduje z nové koncertní šňůry po Německu a Švýcarsku. Z toho plyne, že honorář z koncertů nebude v českých korunách, ale v mnohem výhodnějších eurech. Karel Gott byl v zahraničí velmi známý, a tak není divu, že muž, kterého považoval za svého nástupce, sklízí ovoce, jež Gott zasadil ještě před svou smrtí. Opět podal Matušovi záchranné lano.

Bohuš Matuš iZdroj fotografie: Nextfoto

Zpěvák očekává dvojnásobný výdělek, než by obdržel v Česku. Matuš nepřímo naznačil, že bude vydělávat na písních svého velkého ochranáře. Na získané práci mu vyhovuje také časový harmonogram. Určitou dobu bude vždy pracovat, ale také si najde čas na rodinu a svou tříletou dceru. Nezbývá, než zpěvákovi popřát hodně štěstí v zahraničí a spokojené fanoušky.

Kterou píseň od tohoto zpěváka máte nejraději?

Zdroj: Aha!
Diskuze Vstoupit do diskuze
92 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články