Bohuš Matuš překvapil: „Radši mám na koncertě ženy po padesátce, než 500 13letých holčiček“

Přestože zpěvákova manželka je o celých 29 let mladší než on, na mladičké fanynky si prý nepotrpí. Naopak ho rozčiluje, že na jeho koncertní vystoupení nechodí moc dospělých.

Zpěvák Bohuš Matuš i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Zpěvák Bohuš Matuš (49) je všeobecně považovaný za milovníka mladších žen. Potvrzuje to i fakt, že jeho manželka Lucie je o celých 29 let mladší než on. V době, kdy mezi nimi vzplály city, byla dokonce ještě pod zákonem. Z kamarádství se vyklubala láska a už jsou dva roky manželé a mají spolu dceru. Na holčičky ale muzikálový zpěvák prý není. „Je to naopak,“ cituje jeho vyjádření server Extra.

Podle zpěváka jsou mladé holky nestálé

Zpěvák nemá rád vtípky poukazující na jeho náklonnost k mladším ženám. Když nedávno vystoupil na akci v Brně, v publiku byly spíš starší ročníky. Autorovi ironických poznámek, který se do něj strefoval, že místo většího zástupu seniorek by raději měl o šedesát let mladší publikum, pak hrozil, že „mu rozbije hubu“. Podle zpěváka totiž není pravda, že byl na mladší ročníky vysazený. Je tomu právě naopak.

Nikdy prý mladé publikum nevyhledával, přišel k němu jako slepý k houslím. Zástupy mladičkých fanynek ho ani moc netěšily. „Když jsem dřív spolupracoval s Karlem Svobodou, měl jsem písničky, kvůli kterým jsem pak vystupoval před moc mladými holkami. Rozčilovalo mě už tehdy, že na mě nechodí moc normálních dospělých,“ řekl Matuš s tím, že vysvětlil i důvody, které ho k tomu vedly. „Mladé holky jsou nestálé, jednou tam, jednou jinam,“ podotkl.

Od deseti let ho vychovávali prarodiče

Časem se ale karta obrátila a složení publika se začalo měnit. Snad na to měly vliv žánr, jemuž se věnuje, a roky, které zpěvákovi přibyly. „Teď vystupuju spíš pro starší. Ale dělá mi to velkou radost. Než vystupovat pro pět set nevědomých třináctiletých holek, které druhý den šly na SuperStar, radši teď zpívám pro padesátileté a výš. Znají písničky a chodí na koncerty pravidelně,“ libuje si umělec.

Zpěvák Bohuš Matuš s manželkou Lucií a dcerou Natálií iZdroj fotografie: Nextfoto

Nechápe, proč ho za to média kritizují. „Teď mi vyčítají, že mám o šedesát let starší publikum, ale já ho mám rád,“ sdělil Matuš serveru s tím, že nadšeně vítá akce jako je Ples seniorů na Žofíně, kde nedávno vystupoval. Od deseti let mě vychovávali babička s dědou, takže k seniorům mám velkou náklonnost. Nasákl jsem díky nim Gottem, Matuškou a dalšími skvělými zpěváky. Proto je dnes rád zpívám,“ dodal.

Co říkáte věkovému rozdílu mezi zpěvákem a jeho ženou?

Zdroj: Extra
Diskuze Vstoupit do diskuze
137 lidí právě čte
Zobrazit další články