Angelina Jolie obvinila Brada Pitta z fyzického násilí. Ruku prý vztáhnul nejen na ní, ale i na děti

Manželství ikonického hereckého páru zkrachovalo poté, co se na palubě soukromého tryskáče odehrála násilná potyčka. Vyšetřovala ji i FBI, ale herce tehdy neobvinila.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Během soudních tahanic někdejšího ikonického hollywoodského páru Brada Pitta a Angeliny Jolie vycházejí na světlo světa šokující informace. Podle soudního dokumentu herečka svého bývalého manžela obvinila, že během vyhrocené hádky v soukromém letadle škrtil jedno z jejich šesti dětí. Druhé měl udeřit pěstí do obličeje a s exmanželkou, kterou držel za vlasy, prý mrštil proti zdi. Přestože jejich manželství oficiálně skončilo v roce 2019, právní spory o majetek a péči o děti stále pokračují.

Začalo to už před nástupem do letadla

K incidentu mělo dojít v září 2016, když rodina cestovala ze zámku Miraval ve Francii do kalifornského Los Angeles. 58letý herec slovně napadl svou 47letou bývalou manželku a v jednu chvíli se vrhl i na jejich děti. Právníci zastupující herečku podrobně popsali údajné napadení. Podle herečky ji i jejich děti, kterým v té době bylo mezi 8 a 15 lety, Pitt citově a fyzicky týral. To prý vedlo Jolie k žádosti o rozvod.

Zkrachovalý slavný pár má šest dětí. Tři z nich – 21letý Maddox, 18letý Pax a 17letá Zahara – jsou adoptované. Společně mají ještě 16letou Shiloh a 14letá dvojčata Knoxe a Vivienne. Podle žaloby Pittovo agresivní chování začalo ještě před nástupem do letadla, kdy měl slovně napadat vyděšené děti i herečku, a poté pokračovalo na palubě. „Když jedno z dětí slovně bránilo matku, Pitt se na něj vrhnul. Jolie mu v tom chtěla zabránit a zranila se na lokti a na zádech,“ uvádí se v dokumentu.

Herec obvinění exmanželky popírá

Během potyčky pak měl herec jedno z dětí škrtit a další udeřit do obličeje. „Některé z dětí ho prosily, aby přestal. Všechny byly vyděšené. Mnohé z nich plakaly,“ píše se v soudním dokumentu, který předložili soudu právníci herečky. Podle nich Pitt pokračoval v agresivním chování, rodině nadával a v jednu chvíli děti prý polil pivem a červeným vínem. Po přistání herec údajně také zabránil rodině vystoupit z letadla a opět fyzicky týral jedno z dětí.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Po incidentu podala Jolie žádost o rozvod a FBI začala Pitta vyšetřovat. Herec již dříve všechna tvrzení bývalé manželky popřel. Po vyšetřování FBI případ uzavřela a proti Pittovi nebylo vzneseno žádné obvinění. Nové informace o tahanicích někdejšího nejslavnějšího páru Hollywoodu vyplavaly na povrch v rámci probíhajícího právního sporu týkajícího se prodeje podílů spoluvlastněné vinice na jihu Francie.

Co říkáte na soudní spory slavných ikon Hollywoodu?

Zdroj: Tribune
Diskuze Vstoupit do diskuze
54 lidí právě čte
Zobrazit další články