Angelina Jolie obvinila Brada Pitta z fyzického násilí. Ruku prý vztáhnul nejen na ní, ale i na děti

Manželství ikonického hereckého páru zkrachovalo poté, co se na palubě soukromého tryskáče odehrála násilná potyčka. Vyšetřovala ji i FBI, ale herce tehdy neobvinila.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Během soudních tahanic někdejšího ikonického hollywoodského páru Brada Pitta a Angeliny Jolie vycházejí na světlo světa šokující informace. Podle soudního dokumentu herečka svého bývalého manžela obvinila, že během vyhrocené hádky v soukromém letadle škrtil jedno z jejich šesti dětí. Druhé měl udeřit pěstí do obličeje a s exmanželkou, kterou držel za vlasy, prý mrštil proti zdi. Přestože jejich manželství oficiálně skončilo v roce 2019, právní spory o majetek a péči o děti stále pokračují.

Začalo to už před nástupem do letadla

K incidentu mělo dojít v září 2016, když rodina cestovala ze zámku Miraval ve Francii do kalifornského Los Angeles. 58letý herec slovně napadl svou 47letou bývalou manželku a v jednu chvíli se vrhl i na jejich děti. Právníci zastupující herečku podrobně popsali údajné napadení. Podle herečky ji i jejich děti, kterým v té době bylo mezi 8 a 15 lety, Pitt citově a fyzicky týral. To prý vedlo Jolie k žádosti o rozvod.

Zkrachovalý slavný pár má šest dětí. Tři z nich – 21letý Maddox, 18letý Pax a 17letá Zahara – jsou adoptované. Společně mají ještě 16letou Shiloh a 14letá dvojčata Knoxe a Vivienne. Podle žaloby Pittovo agresivní chování začalo ještě před nástupem do letadla, kdy měl slovně napadat vyděšené děti i herečku, a poté pokračovalo na palubě. „Když jedno z dětí slovně bránilo matku, Pitt se na něj vrhnul. Jolie mu v tom chtěla zabránit a zranila se na lokti a na zádech,“ uvádí se v dokumentu.

Herec obvinění exmanželky popírá

Během potyčky pak měl herec jedno z dětí škrtit a další udeřit do obličeje. „Některé z dětí ho prosily, aby přestal. Všechny byly vyděšené. Mnohé z nich plakaly,“ píše se v soudním dokumentu, který předložili soudu právníci herečky. Podle nich Pitt pokračoval v agresivním chování, rodině nadával a v jednu chvíli děti prý polil pivem a červeným vínem. Po přistání herec údajně také zabránil rodině vystoupit z letadla a opět fyzicky týral jedno z dětí.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Po incidentu podala Jolie žádost o rozvod a FBI začala Pitta vyšetřovat. Herec již dříve všechna tvrzení bývalé manželky popřel. Po vyšetřování FBI případ uzavřela a proti Pittovi nebylo vzneseno žádné obvinění. Nové informace o tahanicích někdejšího nejslavnějšího páru Hollywoodu vyplavaly na povrch v rámci probíhajícího právního sporu týkajícího se prodeje podílů spoluvlastněné vinice na jihu Francie.

Co říkáte na soudní spory slavných ikon Hollywoodu?

Zdroj: Tribune
Diskuze Vstoupit do diskuze
132 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Chemikálie jsou zbytečné. Ucpaný záchod se dá uvolnit pomocí obyčejného pytle na odpadky
Události247.cz
Události247.cz
Lidem teprv teď začne téct do bot. Operátoři se rozhodli, že jim zdraží volání
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Co je potřeba vědět o Crohnově chorobě: Zdraví může poškodit víc než srdeční infarkt, kouření zhoršuje příznaky
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Vědci zjišťovali, která psí rasa je nejchytřejší. Jako vzorek posloužilo 1 002 psů 13 plemen