Obyčejná jízda výtahem se stala pro netušící pasažéry noční můrou. Měli strach, že prorazí střechu výtahu

Kanadské žertíky patří mezi oblíbené kratochvíle lidí. Naštěstí jich většina končí dobře. Třeba i tento vtípek s výtahem, obětí se stal mladý pár.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Vymyslet opravdu dobrý kanadský žertík nemusí být zrovna jednoduché. Je nutné u něho dodržet to, aby nebyl životu nebezpečný, ale zároveň musí publikum pobavit. Podstatně méně vtipné je to pro jeho aktéry, na kterých je zkoušen. Pokud má někdo slabší srdce, tak i jízda výtahem může skončit infarktem. Pojďte se podívat na to, co musela prožít partnerská dvojice z Ruska.

Nevinná past ve výtahu

Na sociální síti YouTube se můžete seznámit s videem, které bylo natočeno pro pobavení uživatelů. Aby se kanadský žert podařil, bylo třeba do výtahu nainstalovat monitory vytvářející speciální obraz. Při správném nastavení mohly způsobit velice zajímavý efekt. Výtah byl díky nim přizpůsoben tak, aby se stal nevinnou pastí pro náhodné kolemjdoucí.

Vtípek se zrychlením

Na videu nic netušící pár vstupuje do výtahu. Společně hovoří, dveře se zavřou a kabina se rozjíždí. Pár pokračuje v komunikaci, když si všimne děsivého obrazu za oknem. Okolní krajina se míhá čím dál rychleji, výtah při stoupání vzhůru nabírá na rychlosti a velmi se třese. Vypadá to, že za chvíli prorazí střechu. Zejména na ženě je vidět veliké zděšení, strachy se tiskne ke stěně. Po chvíli se hrůzostrašná scéna vrací do normálu.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Pár si uvědomil, že to byl jenom vtip

Video, zobrazující kanadský žertík, pokračuje záběrem na ženu i muže, kteří se snaží pochopit, co se to vlastně stalo. Následně jim dochází, že se stali obětí něčího vtipu a úlevně si vydechují. Naštěstí se nejednalo o skutečnost. Být na jejich místě někdo se slabým srdcem, možná by za pobavení jiného zaplatil i vlastním životem.

Kanadský žertík vystrašil i další lidi

Nejen ruský pár byl součástí kanadského žertíku. Nachytali se na něho i další lidé. Jejich reakce byla obvykle adekvátní prožitému strachu. Ženy většinou křičely, pánové nevěřícně hleděli, co se to děje. Autor vtípku může být rád, že všichni zúčastnění přežili jeho hru s lidským strachem bez újmy na zdraví.

Které kanadské žertíky patří k vašim oblíbeným?

Zdroj: Express

Diskuze Vstoupit do diskuze
103 lidí právě čte
Autor článku

Jana Fojtíková

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Vyšší pohodlí a zvýšení produktivity práce s držákem monitoru NB G45
Události247.cz
Události247.cz
Ušetřit na jahodách se dá samosběrem: Úspora je oproti prodeji v obchodech i několikanásobná
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Kancelářský držák monitoru s vynikající ergonomií NB G45
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Starověké stavby v arabské poušti odhalily pozůstatky dosud neznámých rituálů