Jiří Macháček na tahu: Nad ránem před zraky veřejnosti močil do květináčů

Filmový festival každý rok přitáhne do Karlových Varů celebrity, které si nenechají ujít ani pořádnou dávku bujarých večírků. O alkoholová extempore pak není nouze.

Herec a zpěvák Jiří Macháček v černé košili i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Nejprestižnější tuzemský filmový festival každý rok přiláká do Karlových Varů spoustu českých i zahraničních celebrit. A zatímco přes den se konají premiéry snímků a na červených kobercích se střídají populární i méně známé tváře, večer se koná jeden večírek za druhým. Ujít si je nenechají vyhlášení pařmeni, jakým je třeba herec a zpěvák Jiří Macháček. Pro něj má festival ještě jiné kouzlo. V době jeho konání, přesněji 6. července, má totiž narozeniny. Takže to na party rozjíždí, jak se patří.

Opilý herec se motal po kolonádě

Letošní vyhlášená filmová přehlídka v oblíbeném lázeňském letovisku nebyla, pokud jde o celebrity a okázalé večírky, výjimkou. Pro Macháčka to byla další příležitost, jak si své 57. narozeniny pořádně užít. A rozhodně dokázal, že mladší kolegy strčí do kapsy. Když se po prohýřené noci vracel v neděli nad ránem z Becher’s Baru do hotelu Pupp, bylo na jeho chůzi patrné, že přebral. Podle Extra se motal po kolonádě a nechybělo ani močení na veřejnosti.

Bar jeden z nestorů karlovarského festivalu opustil notně společensky unavený před čtvrtou ráno. Po kolonádě si to špacíroval zprava doleva velmi nejistým krokem. Podle serveru byl herec dokonce tak unavený, že se cestou k proslulému grandhotelu musel dokonce na chvilku za vřídlem zastavit u zábradlí nad říčkou Teplá, aby si tam odpočinul. Několik minut trvalo, než se znovu rozhodl vydat se do cíle své cesty.

Volání přírody bylo silnější

Přestože do hotelu už to neměl příliš daleko, volání přírody bylo silnější. Herec se ještě jednou zastavil, tentokrát uprostřed ulice s řadou malých stromků v dekorativních květináčích. Rozepnul si kalhoty a rostlinu před zraky několika kolemjdoucích a kamerou Extra prostě pokropil. Přestože z chůze i jednání herce bylo zjevné, že je velmi společensky unavený, působil prý pohodově a bylo na něm vidět, že se těší do postele. Nejde ale o jeho první úlet ve Varech.

Jiří Macháček iZdroj fotografie: Nextfoto

Po jednom z festivalových mejdanů před třinácti lety skončil Macháček se svými hereckými kolegyněmi Aňou Geislerovou a Táňou Vilhelmovou v říčce Teplé, kde si dali ranní koupel. V roce 2012 se o další aféru cestou z bujarého večírku postarala modelka Agáta Hanychová s tehdejším partnerem Mirkem Dopitou. Když modelka upadla, turista s foťákem jí chtěl pomoci vstát. Dopita ho považoval za paparazziho a napadl ho. Na festival pak měly Hanychová i její matka herečka Veronika Žilková zákaz vstupu.

Rozjel to Ruppert i Kaiser

Ve Varech se během uplynulých ročníků festivalu opil i zpěvák Matěj Ruppert. Ustlal si na lavičce, kde ho vyfotil kolemjdoucí. Zpěvák to bral s nadhledem a řekl, že to tak prostě na festivalu chodí. Na večírku se v lázeňském městě v minulosti objevil i herec Oldřich Kaiser. Nic na tom nezměnil fakt, že se zrovna vrátil z protialkoholní léčebny. Pořádně se rozparádil a během vystoupení kapely Olympic se chtěl dostat na podium. Nakonec musela zasáhnout ochranka.

Co říkáte skandálům, které provázejí festival?

Zdroj: Extra
Diskuze Vstoupit do diskuze
62 lidí právě čte
Zobrazit další články