Jiří Macháček se po dlouhé pauze ukázal na veřejnosti. Na pokračování série Iveta vzal i partnerku Kristinu

Populární herec a hudebník změnil svoji vizáž. Shodil přebytečná kila, a i když jeho vlasy zdobí šediny, což přirozeně patří ke stárnutí, na nedostatek fanynek si nemůže stěžovat.

Jiří Macháček s partnerkou Kristinou Dufkovou i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Herec a frontman kapely Mig 21 Jiří Macháček (56) se jen velmi zřídka vydává do společnosti v doprovodu své dlouholeté partnerky, režisérky animovaných filmů Kristiny Dufkové (44). Po delší době udělali výjimku a objevili se spolu na premiéře pokračování úspěšné série Iveta v pražské Lucerně. Vzhled populárního herce ale mnohé překvapil. Nejenže jeho tmavou kštici zdobí elegantní šediny, ale na první pohled je patrné, že také shodil pár kil.

Vzduchem létaly dámské kalhotky

Jeden z nejstabilnějších párů českého showbyznysu spolu žije už třiadvacet let. Mají spolu dceru Bertu a syna Antonína. Poznali se v jednom z barů v Písku, kde Dufková studovala. Své soukromí si pečlivě střeží a málokdy jsou společně k vidění na veřejnosti. Z obvyklé rozvrkočené image uhrančivého herce ale nezbylo vůbec nic. Pohublý Macháček se stříbrem protkanými vlasy vypadal skvěle. Premiéru si podle Expresu užil a odcházel prý mezi posledními.

Navzdory tomu, že léta běží, nemá stárnoucí lídr kapely Mig 21 o fanynky nouzi. Daly to jasně najevo při nedávném koncertě ve Fóru Karlín. Macháček se vystoupením bavil a rozptyloval publikum. Kdyby se rozhodl nezazpívat ani tón, stejně by ho divačky zbožňovaly. Důkazem je i fakt, že během koncertu na pódium létalo dámské spodní prádlo, tedy zejména při hitu Kalhotky si sundej. A nebyl by to Macháček, kdyby prádlo nevyužil k otření potu z obličeje.

Dvojice ze Samotářů řádila v Thajsku

Důvodů k žárlivosti by jeho partnerka mohla mít ale víc. Začátkem roku Macháček řádil podle serveru TN.cz v Thajsku se svou hereckou kolegyní Jitkou Schneiderovou (49). Známou dvojici z kultovních Samotářů svedla po letech dohromady utajená svatba exmanželky režiséra Davida Ondříčka. V Thajsku má podle TN.cz Macháček dům, v němž svou kamarádku i její drahou polovičku pravděpodobně ubytoval. O zábavu zřejmě nebyla nouze a nechybělo ani vtipkování s jointy a o jointech.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Jitka Schneiderova (@jitka_schneiderova)

Herečka sdílela na sociálních sítích společnou fotografii z oslavy, kde sedí Macháčkovi na klíně a oba jsou notně rozesmátí. „Po těch všech letech…” napsala herečka a připojila modré srdíčko. Diskutujícím fanouškům neuniklo, co má Macháček v ruce. Drží totiž balenou cigaretu, která nápadně připomíná marihuanový joint. „Tohle je můj poslední. Ani ho nedokouřím,“ komentoval snímek jeden z nich. Zjevně šlo o narážku na hlášku ze Samotářů, kde Macháček coby filmový Jakub odhodí joint na zem, ale po chvíli se pro něj vrátí.

Co říkáte na proměnu Jiřího Macháčka?

Diskuze Vstoupit do diskuze
73 lidí právě čte
Zobrazit další články