Tajemství dokonalé postavy princezny Diany: Vše, co za den snědla i to, čemu se obloukem vyhýbala

Bývalý osobní kuchař princezny Diany prozradil tajné informace o jejím jídelníčku, které vás překvapí. Její dokonalá figura totiž nedává spát ženám po celém světě.

i Zdroj fotografie: Piqsels
                   

Její bývalý šéfkuchař Darren McGrady se o princezniných zvyklostech dříve vyjádřil v exkluzivním rozhovoru. Řekl: „V době, kdy jsem se přestěhoval do Kensingtonského paláce, princezna už čelila bulimii. Mluvila o ní v naději, že se vše zlepší. Vrátila svůj život do starých kolejí. Každý den cvičila v posilovně. Vypadala nejlíp, jak to jen šlo. Změnila se, byla z ní zdravá žena.“ Dále pokračoval sdílením informací o tom, co přesně jedla a ve kterou dobu.

Snídaně

Podle rozhovoru v roce 1989 začala Diana den grapefruitem, müsli a kouskem toastu. V době, kdy se McGrady přidal k Dianě na její zdravé cestě, začala zavádět výživově bohatší jídla. McGrady říká, že jedním z jejích oblíbených pokrmů byla tzv. vaječná suzette, pečená vydlabaná brambora se špenátem a sázeným vejcem. Navrch poté trochu holandské omáčky, opravdu jen malé množství, s trochou koření na okrajích.

Oběd

McGrady vzpomíná na jedno z Dianiných oblíbených obědových jídel. Byly to papriky plněné cuketou, houbami, rýží, mozzarellou a parmazánem s kopečkem omáčky z uzených rajčat. Kuchař dodal: Princezna nikdy nejedla moc červeného masa. Nikdy nejedla hovězí, nikdy nejedla vepřové, občas si dala jehněčí, když pobývala s hosty, ale většinou to bylo kuře, ryby nebo vegetariánské pokrmy.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Večeře

V roce 1981 pečovatelský dům v jihoafrickém Johannesburgu napsal dopis členům královské rodiny a požádal je o jejich oblíbené recepty, které by shromáždili jako součást kuchařky. Odpověď od Dianina soukromého tajemníka Olivera Everetta byla odhalena v lednu 2020. Uvedl, že její oblíbenou večeří byla miska ukrajinské polévky z červené řepy. V receptu byly uvedeny tyto přísady: červená řepa, jogurt, cibule, kuřecí vývar, mléko, zakysaná smetana, sůl a pepř.

Jak se vám líbí princeznin jídelníček?

Diskuze Vstoupit do diskuze
96 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Vzala roli balicího papíru a začala ho lepit na podlahu v pokoji jejího syna. Maminka na mateřské tak ušetřila nejmíň 10 tisíc
Události247.cz
Události247.cz
Drahota nedopadá na každého: Politici si zase přidávají platy. Zaplatí jim je už tradičně daňoví poplatníci
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Slavná bramborová dieta, ze které šílí celý svět. Už za 3 dny jsou vidět výsledky, její princip je snadný
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Rusko používá rojící se munici Shahed 136. Navzdory nízkým nákladům je sebevražedný dron extrémně propracovaný