Jak vypadají nejkrásnější dvojčata na světě

Dvě krásné holčičky z Kalifornie jsou považovány za nejkrásnější dvojčata na světě. Jejich kariéru v modelingu nastartovaly fotky na sociální síti.
                   

Ve věku sedmi let byly považovány za nejkrásnější dvojčata na světě! Lia Rose a Ava Marie se narodily 7. července 2010 v Kalifornii. Celá rodina se tehdy radovala: jejich matka Jackie Clements, její manžel a jejich nejstarší syn, který byl moc šťastný, protože si přál mít sestřičku. Teď měl hned dvě najednou. A jak vypadají děvčata nyní?Svou krásu zřejmě dívky zdědily po rodičích

Již v minulosti, když byly holčičky ještě docela malé, pokaždé když se s nimi matka objevila na veřejném místě, lidé žasli nad krásou jejích dětí. Není ani moc divu. Když si prohlížíme fotografie rodiny Clements, můžeme je bez nadsázky považovat za rodinou modelů. Platí to o obou rodičích i o starším bratrovi dvojčátek. Fotogenické holčičky tedy zřejmě vděčí za svou krásu svým rodičům.

Jejich kariéru rozjely fotky na sociálních sítích

Sedm let po svém narození se dívky proslavily také na sociálních sítích a jejich krása si okamžitě získala srdce milionů obdivovatelů. Stalo se tak přičiněním jejich matky. Poté, co dvojčata oslavila své sedmé narozeniny, rozhodla se Jackie zveřejnit jejich fotografie na sociálních médiích. Žena to vysvětluje takto: „Věřím v číselnou mystiku a pro ně je sedmička šťastné číslo, protože 7. července 2017 dosáhly sedmi let.“

Co se stalo s děvčaty dál?

No a pak se strhla lavina nečekaného zájmu: modelingoví lovci doslova zaplavili obě malé dívky svými nabídkami! Rodičům bylo doporučeno, aby s děvčaty navštívili modelingovou agenturu. Jackie svým dcerám dovolila, aby si tedy vyzkoušely roli modelek, ale pouze pod podmínkou, že to nebude zasahovat do jejich tanečních a plaveckých lekcí. Obě malé krásky se prý okamžitě začaly zajímat o obchodní příležitosti spojené s modelingem. Kromě toho se jejich účet na Instagramu stával stále populárnějším.

Modelingu se věnují dál a prý jsou spokojené

Od té doby uběhlo pár let a život dívek se úplně změnil, modelingu se věnují každý den. Na Instagramu mají dvojčata v současné době více než tři sta tisíc sledujících. Dívky prý navíc milují být středem pozornosti. Naštěstí to zatím vypadá, že modeling a focení nemá na dvojčata žádný negativní vliv.

61 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
4/5 (80%) 680 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
Jak správně vařit vejce na všechny jednotlivé způsoby tak, aby byla pokaždé naprosto famózní
Události247.cz
Národní rozpočtová rada hovoří o možné potřebě zvýšit daně
JakZdravě.cz
Nové mutace koronaviru a co je opravdu nezbytné o nich vědět
VědaŽivě.cz
Mozek jako součást těla zná každý z nás. Co ale bylo podnětem k jeho rozvoji, skoro nikdo neví