Trpký osud Honzíka z Arabely: Role v seriálu mu zničila dětství a ani v dospělosti neměl moc štěstí

Přestože mu sláva vzala dětství a zničila vztah, nakonec si herec přeci jen našel svou životní lásku.

Senior kouká na televizi i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Neexistuje snad žádný Čech, který by neznal legendární pohádkový seriál Arabela. Zahrály si v něm ty největší hvězdy české kinematografie a svou hereckou kariéru zde nastartovalo hned několik dětských postav. Mezi ně patřil i chlapec, který ztvárnil roli Honzíka, ovšem zrovna jemu účinkování v této televizní pohádkové sérii nijak výrazně nepomohlo, spíše naopak.

Se svými vrstevníky si herec příliš nerozuměl

Roli Honzíka v Arabele ztvárnil herec Ondřej Kepka. K filmu si přičichl už jako malý chlapec a okolí rychle pochopilo, že má tento obor prostě v krvi. Po studiích na gymnáziu pokračoval na Divadelní fakultě na AMU a později absolvoval televizní a filmovou režii na FAMU, jak je uvedeno i na jeho osobním webu OndrejKepka. Účinkoval v mnoha televizních pořadech a filmech, ovšem nejvíce se divákům vryl do paměti právě v roli Honzíka v televizním pohádkovém seriálu Arabela, kde pokračoval i v dospělosti.

Měl možnost zahrát si po boku těch nejlepších českých herců, mezi které patřil Vladimír Menšík, Jiří Sovák, Vlastimil Brodský a Stella Zázvorková. Dle webu Dotyk si ale Ondřej rozuměl spíše s dospělými herci, nikoli s těmi ve stejném či podobném věku. Jeho sláva a herectví mu ale zničilo dětství. A smůla jej doprovázela i v dospělosti. Popularita mu totiž zhatila plánované manželství s jeho tehdejší přítelkyní Andreou Kalivodovou.

Jeho životní láskou je o třiadvacet let mladší studentka

Přestože prožil několik dalších vztahů, osudovou ženu poznal až v pokročilejším věku. Stalo se tak na jedné z jeho přednášek, které vedl na Vysoké škole ekonomické. Když jednu ze svých studentek spatřil poprvé, věděl, že je to ta pravá. Vyčkával však, protože respektoval vztah žák-učitel. Později ji ale kontaktoval a byla z toho láska jako trám. Ona jeho city opětovala, a tak vznikl láskyplný vztah, který vyvrcholil žádostí o ruku.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Film Locations Irl (@film_locations_irl)

Přestože je jeho žena o třiadvacet let mladší, skvěle si rozumí a doplňují se. Ondřej se také nechal slyšet, že už se nemůže dočkat jejich společných dětí. Přestože role Honzíka zaujala mnoho diváků, o dosavadním životě Ondřeje Kepky má málokdo tušení. Naopak o Vladimíru Menšíkovi, který by loni oslavil své 94. narozeniny, si lidé vyprávějí stále. Na DámskémDeníku jsme o zajímavostech ze života tohoto slavného herce také psali.

Líbil se vám herec v roli Honzíka?

Diskuze Vstoupit do diskuze
143 lidí právě čte
Zobrazit další články