Jasnovidec, který se dosud nemýlil, předpověděl budoucnost na 10 let dopředu. Podle něj nás zlé časy teprve čekají

Íránský jasnovidec se vložil do celosvětového dění. Do své předpovědi zahrnul také válku na Ukrajině a budoucnost světových velmocí.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Čtení proroctví je užitečné, zvláště pokud informace pocházejí ze spolehlivého zdroje. Mohsen Norouzi je jedním z nejuznávanějších íránských jasnovidců, který skutečně disponuje neobvyklými schopnostmi. Jak se vypořádat s celosvětovou krizí? Vítěz „Battle of Psychics“ strávil většinu svého života v horách. Během íránsko-irácké války dokázal předvídat plán nepřítele. To jemu a jeho kamarádům pomohlo zaujmout správné pozice a přežít.

Miliardy obětí po celém světě

Nyní je svět ve fázi vážného střetu zájmů, který se na frontě mění ve skutečnou konfrontaci. Mnohým se zdá, že rusko-ukrajinská válka začala v únoru 2022, ale jasnovidec říká, že vše začalo mnohem dříve. Konkrétně před osmi lety. Mohsen Norouzi tvrdí, že třetí světová válka již probíhá. Moderní válka má úplně jinou tvář. Jdou zde další tajemství a intriky, které budou dříve nebo později odhaleny. Malé zlo vždy plodí velké, a pokud se mu nebudeme bránit, zrodí univerzální zlo, které způsobí miliardy obětí po celém světě.

Bitva mezi dobrem a zlem již probíhá a nyní je zapojen celý svět. „Dříve nebo později všechno skončí. Do té doby bude země trpět,“ říká jasnovidec. V různých koutech planety vypukne válka. Zlo má materiální důvody, proč v něm pokračovat. Například dobývání a udržování kontroly nad ostatními zeměmi. To platí i pro energetické zdroje. Dnes se lidé snaží získat ropu nebo plyn, brzy se hlavním zdrojem může stát obyčejná čistá voda. Může nastat situace, jež povede k fatálnímu znečištění sladké vody. Je to nevyhnutelnost, které bude čelit mnoho lidí. To způsobí spoustu potíží.

Nic už nebude jako dosud

Tyto potíže budou nebezpečnější než pandemie. Mohsen Norouzi předpovídá budoucnost Evropské unie a USA. Spojené státy americké podle jasnovidce žijí v posledním desetiletí. Stát už nebude existovat ve své staré podobě. Na konci roku 2030 už budeme jen vzpomínat na někdejší dominanci USA s jejími vymyšlenými pravidly. Ameriku čeká v blízké budoucnosti mnoho kataklyzmat. Neúspěch a rozpad čeká i zastaralý režim Evropské unie. Silné světové mocnosti využívají poslední příležitost k zajištění kapitálu a zdrojů k přežití. Už to nebude stejné.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Brzy bude většina světa podporovat úplně jiné hodnoty. Již dávno bylo předpovězeno, že s příchodem černocha k moci by začala světová krize, která by v budoucnu jen zesílila. Někteří lidé předpokládají, že jde o Baracka Obamu. Jasnovidec říká, že rusko-ukrajinská válka skončí, ale území bude rozděleno na dvě části. Jasnovidec však neví, komu bude území patřit. Podle Mohsena Norouziho Ukrajinu globální kataklyzmata neohrožují. „Nechte ve světě růst duchovní hodnoty, ať všude vládne mír a pořádek,“ vzkazuje.

Co si myslíte o této předpovědi?

Zdroj: TheMeformen
Diskuze Vstoupit do diskuze
136 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Prostor 108m² podkrovního bytu využili do posledního centimetru: Dominantou jsou mohutné dřevěné trámy
Události247.cz
Události247.cz
Meteorologové: Menší ochlazení potrvá jen chvíli, pak Česko čekají příjemné letní teploty
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Srovnání menstruačních pomůcek – co říkají gynekologové?
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Nejtěžší optická iluze na světě poprvé na českém internetu: Najděte skrytého motýla do 13 sekund