Jak moc jste inteligentní? Každé znamení zvěrokruhu dostalo do vínku určitou výši IQ. Jaká je ta vaše?

Vaše inteligence je dána schopností co nejrychleji analyzovat, jednat a myslet v obtížných situacích. Znamení zvěrokruhu může inteligenci regulovat.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Máte spoustu vlastností, které z vás dělají chytrého, kreativního, praktického nebo všestranného člověka. Na veškeré vaše vlastnosti má vliv to, v jakém znamení zvěrokruhu jste se narodili. Znamení může udávat také výši vaší inteligence. Pojďme se tedy podívat na to, jak jsou na tom jednotlivá znamení s úrovní inteligenčního kvocientu.

Každému je dáno do vínku něco jiného

Beran může inteligenci získat svoji schopností učit se novým věcem. To jde Beranům skvěle. Touží se totiž učit stále něco nového. Beran rád dělá to, co si přeje. Právě to mu pomáhá být nejlepší v tom, co dělá. Býci jsou jedineční a talentovaní lidé. Jejich vládnoucí planetou je Venuše. Býci jsou zvědaví a rádi objevují nové věci. Mají speciální způsob, jak dosáhnout svých cílů. Blíženci bývají zmatení. Jsou chytří. Dokáží se soustředit, ale je pro ně složité dosáhnout konečného bodu v plnění cílů.

iZdroj fotografie: Pixabay

Raci jsou sebevědomí a naslouchají svému srdci. Mají vysoký emočně inteligenční kvocient. Ten jim pomáhá spojit se s lidmi v jejich prospěch. Jsou intelektuálové a mohou dosáhnout výšin, po kterých jejich srdce touží. Lev je dominantní. Snadno se však dopouští chyb kvůli své neústupnosti. Lvi však mají tendenci myslet prakticky a také se tak chovat. Jsou spontánní a proto dokáží jednat rychle. Panny často vzhlížejí k druhým. Mohou být kritické nebo analytické a reagují na vzniklé situace rychle. Na rozhodnutí však potřebují čas.

Intelekt se odráží ve znamení

Váhy mají skvělý intelekt a jsou to velice kreativní osoby. Intelekt je největší silou osob narozených v tomto znamení. Štíři se rodí jako přirození intelektuálové, kteří mají perfektní schopnost uvažovat a také se rádi učí. Mají rozsáhlé znalosti, o které se chtějí podělit s ostatními. Sluší jim role učitelů. Střelci mají zápal pro tvrdou práci a jsou velice temperamentní. Mohou dobře soudit lidi i situace. Zaslouží si úspěch, protože tvrdě pracují. Jsou definicí úspěchu dosaženého pílí.

iZdroj fotografie: Pexels

Kozorozi mají vyrovnaný temperament a obchodní myšlení. Obvykle patří k nejúspěšnějším, protože každý krok dělají se zamyšlením. Vodnáři mají nejvyšší úroveň analytické inteligence. Mají schopnost být kreativní a chytří. Jejich velkou výhodou je klidný přístup k různým situacím. Ryby jsou emocionální. Svou lásku zakládají na ostatních. Jsou emocionálně zralí a to je největší silou jejich intelektu. Starají se o ostatní bez postranních úmyslů. Našli jste se v popisu?

Zdroj: Times of India, Horoscope

Diskuze Vstoupit do diskuze
69 lidí právě čte
Zobrazit další články