Právem hrdá žena po letech nadváhy zhubla 30 kilogramů. Dodržovala jen 3 jednoduchá pravidla

Žena, které se podařilo zhubnout více než 30 kilo, radí, jak se to může podařit vám. Doporučuje dodržovat především tyto tři zásady.

i Zdroj fotografie: S vědomím Daria Krushnikova
                   

Každá žena by chtěla mít postavu, jakou mají modelky. Bohužel jen málokteré se tento sen splní. Některé ženy si mohou sníst, co chtějí, a není to na nich vidět. A potom jsou zde ty, jež se na čokoládu jen podívají a hned mají 2 kila nahoře. Pokud i vy chcete zhubnout, vyzkoušejte tyto tři jednoduché triky. Díky nim se vám to určitě podaří.

Jídlo za odměnu

Darina je žena, která se svou postavou nikdy nebyla úplně spokojená. Když se ale na váze objevilo 110 kilogramů, rozhodla se, že se sebou už opravdu musí něco udělat. Vyzkoušela velké množství diet, ale jen díky těmto trikům se jí podařilo shodit více než 30 kilo. Pokud tato tři pravidla budete dodržovat, určitě zhubnete i vy.

Každému člověku se někdy stalo, že se chtěl za něco odměnit skvělým jídlem. Darině se to však stávalo vlastně skoro pořád. Když byla ve velkém stresu, chtěla sníst něco, co má ráda. Zda šlo o nezdravé jídlo, neřešila. Podle ní je to však špatně, protože člověk by se měl odměňovat jinak než jídlem.

Večer se nesmí jíst

Určitě už jste slyšeli, že byste po 18. hodině neměli jíst, pokud chcete zhubnout. Dle různých zdrojů to pro tělo není zdravé. Jenže člověk jí kvůli hladu. A je jedno, jestli ho přepadne ráno nebo večer. Kručí vám v břichu? Tak se běžte najíst. Žaludku je jedno, kolik je hodin. Je-li prázdný, tak je zkrátka prázdný.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Nedojídání jídla

Pokud se vám v dětství stalo, že už jste nemohli dojíst jídlo, které jste měli na talíři, možná vás vaši rodiče nutili vše sníst. Ale to je podle Dariny též špatně. Člověk by měl jíst jen tolik, kolik potřebuje. Není dobré se do jídla nutit, a tak se přejídat. Zbytek jídla můžete dát například pejskům či bezdomovcům, ti ho určitě také ocení.

Jakým způsobem se podařilo zhubnout vám?

Zdroj: Mirror

Diskuze Vstoupit do diskuze
140 lidí právě čte
Autor článku

Aneta Kalasová

Jsem redaktorka s bohatými zkušenostmi a vášní pro žurnalistiku a lifestyle. Můj odborný přístup a kreativita přinášejí na web DamskyDenik.cz inspirativní články a hluboké náhledy na aktuální témata. Svým poutavým psaním oslovuji čtenáře a motivuji je k aktivnímu a smysluplnému životnímu stylu.

Zobrazit další články