Podle nejbližších zdrojů mají Harry s Meghan vážné problémy. Jejich manželství to může úplně zničit

Na to, že mezi princem a jeho manželkou není všechno tak, jak má být, poukázali podle expertů prý oni sami svým chováním během nedávné cesty do Nigérie.

i Zdroj fotografie: Uživatel eNCA / Creative Commons / CC BY
                   

Princ Harry a jeho žena Meghan se snaží prezentovat jako harmonický pár, který jen tak něco nerozdělí. Veřejnost si ale všímá stále častějších náznaků, že to tak ve skutečnosti s největší pravděpodobností není. Že to v jejich manželství poněkud skřípe, odhalilo i bedlivě sledované květnové turné páru po Nigérii. Podle webu OK! je prý jasné, že Harry hraje v manželství druhé housle.

Harry hraje v manželství druhé housle

​Návštěva Nigérie byla vůbec první oficiální mezinárodní cestou vévody a vévodkyně ze Sussexu od doby, kdy se před čtyřmi lety vzdali svých rolí v královské rodině. Podle britských médií ukázala, kdo hraje v rodině prim.Meghan je velmi silná osobnost, velmi zapálená a extrémně ambiciózní, a pro všechny tyhle vlastnosti tak vždycky nevyhnutelně zastíní Harryho a ukradne si pro sebe pozornost,“ řekl serveru královský expert Duncan Larcombe.

Princ Harry a Meghan Markle svatba

Harry a Meghan spekulace o rozchodu nevyvracejí. „Může to být jejich taktika,“ říká bývalý protokolář Forejt

Otázkou je, zda se princ záměrně nestahuje do pozadí, protože pozornost nevyhledává a prostě mu to tak vyhovuje. „Ať už je to záměr nebo ne, Meghan přitahuje pozornost jako magnet. Mohli jsme také vidět, že za své oblečení, které v Nigérii nosila, utratila spoustu peněz, takže to asi nebude úplná náhoda, že krade pozornost. Ten výlet do Nigérie byla její show a Harry stál stranou,“ dodal odborník na královskou rodinu.

Princ vypadal ustaraně a nervózně

Pokud Harrymu vyhovuje, že se na výsluní hřeje jeho žena, ukazovalo by to podle klinické psycholožky Sony Kapurové na jeho velkou sebejistotu a vzájemnou podporu. Pokud to tak ale není, má manželství zaděláno na obrovské problémy. „Když to není pod kontrolou, tak to může hromadit tlak a to může způsobit pocity nedostatečnosti nebo zášti,“ poznamenala psycholožka.

Harry and Meghan start three-day visit to Nigeria

Prince Harry and Meghan Markle have touched down in Nigeria for a three-day visit. The couple kicked-off their trip at the Lightway Academy, a primary and secondary school in the capital city Abuja. They were greeted by traditional dancers and met some of the schoolchildren. Harry and Meghan’s visit is part of a series of events linked to the Invictus Games, the sporting event for injured servicemen and women founded by Prince Harry which celebrates its 10th anniversary this year.

Zveřejnil(a) BBC News Africa dne Pátek 10. května 2024

Chování prince během nigerijského turné bylo prý poněkud zvláštní. Na oficiálních fotografiích má Meghan výrazné žluté šaty a její muž fádní černé kalhoty a béžové sako. V Nigérii jsme Harryho chvílemi mohli vidět ustaraného, zdálo se, že občas není úplně sám sebou. Klesalo mu obočí a některé úsměvy se zdály dost nucené. To může znamenat, že se cítil znepokojený a trochu nervózní,“ cituje experta na řeč těla Darrena Stantona web DailyRecord.

Co si myslíte o manželství Harryho a Meghan?

Diskuze Vstoupit do diskuze
59 lidí právě čte
Zobrazit další články