Incident, u kterého zasahovala policie, má zajímavé rozuzlení: Nesvačilová Kolečka nepořezala, udělal si to sám

Hlučná roztržka mezi partnery vyděsila sousedy, kteří na ně zavolali policii. Co přesně se v bytě temperamentní herečky odehrálo, stále není tak úplně jasné.

Denisa Nesvačilová a Petr Kolečko i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Vztah scenáristy Petra Kolečka a půvabné herečky Denisy Nesvačilové musí být pořádná Itálie. Přestože oba vyhýbavě mlží a tvrdí, že jsou jen přátelé, které spojuje profesní spolupráce, už od léta se scházejí. A dochází mezi nimi také k hádkám, jež jsou signifikantní pro klasické partnerské svazky. Nedávno se jeden romantický večer dvojice nečekaně zvrtnul. U jejich roztržky dokonce asistovala policie i záchranka.

Kolečko s pořezanou rukou skončil v nemocnici

Kolečko kvůli herečce opustil svou tehdejší partnerku, modelku a influencerku Anetu Vignerovou, se kterou má dvouletého syna. Zvláštní život milostného trojúhelníku dlouho plnil stránky bulvárů. A zdá se, že aférám není konec. Večerní hádka páru musela být skutečně jako sicilské drama. Velký křik a hluk v bytě Nesvačilové i hlasitá scéna na balkóně vyděsily sousedy tak moc, že na ně zavolali policii. Kolečko byl zraněný, takže nakonec přijela i záchranka.

V běžných partnerských hádkách zazní ostrá slova, možná někdy padne i facka, ale v tomto případě byl v akci i nůž. Řezná rána byla natolik hluboká, že scenárista putoval do nemocnice, kde ji lékaři museli zašít. Mám pořezanou ruku, ale vše se hojí, jak má, víc k tomu říkat nebudu. A je to také naposledy, co o této události mluvím,“ nechal se slyšet Kolečko. Jenže jeho vysvětlení, jak ke zranění vlastně přišel, spíš vyvolává další otazníky.

Byla to jen nemilá shoda okolností

Zatímco sousedé zaznamenali ostrou hádku mezi oběma umělci, podle Kolečka byla příčina zranění mnohem prozaičtější. Vlastně prý šlo o náhodu. „Byl bych nerad, aby se z toho dělala nějaká senzace. Byla to spíš nešťastná shoda okolností. Denisa vyndavala myčku, s temperamentem sobě vlastním mi něco vysvětlovala, já ji chytil za ruku a nevšiml jsem si, že v ruce drží nůž, tak jsem se bohužel pořezal na ruce,“ objasnil příčinu svého zranění scenárista.

Denisa Nesvačilová a Petr Kolečko iZdroj fotografie: Nextfoto

Policistům Kolečko řekl, že ke zranění došlo bez cizího zavinění. Někteří sousedé si ale myslí své a incident za náhodu nepovažují. Mezi scenáristou a temperamentní herečkou je podle všeho už všechno v pořádku. O víkendu se totiž spolu objevili na předávání filmových cen Český lev a hýřili úsměvy. Mluvit o povaze svého vztahu se jim ale opět příliš nechtělo. „To se týká jen nás dvou,“ podotkl Kolečko. Nesvačilová o tom žertovala. „Já to dementuju, Petr je pro mě velmi vzdálený člověk. My spolu pracujeme,“ řekla médiím.

Co říkáte na vysvětlení scenáristy, jak ke zranění přišel?

Zdroj: Blesk, PrimaŽeny
Diskuze Vstoupit do diskuze
69 lidí právě čte
Zobrazit další články