Dívčí trio to v talentové soutěži pořádně rozjelo. Jejich provedení devadesátkového hitu je lepší než originál

Vystoupení dívek je opravdu unikátní a dokázalo nadchnout všechny přítomné. Slečny hravě předčily tisíce lidí, které ročně talentové soutěže vyzkouší.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

V posledních letech se talentové soutěže stávají velmi populárními. Celosvětově jimi projdou každoročně tisíce lidí, ale jen málokdo se dokáže skutečně prosadit. Nejčastějšími soutěžícími jsou bezesporu zpěváci. Je jich však mnoho a diváky často omrzí. Těmto dívkám z Filipín se povedlo nadchnout celý sál. Jejich provedení známého hitu se na internetu stalo jedním z nejsledovanějších videí z talentových soutěží vůbec.

Vypůjčily si píseň známého sexsymbolu

Trio ve složení filipínských dívek vystupovalo pod názvem Miss Tres. Angela, Marica a Mia si ke zpracování zvolily píseň Sex Bomb od zpěváka Toma Jonese. Ten ji světu poprvé představil už před více než 20 lety, přičemž skladba se stala naprosto legendární. Tom Jones byl populární zejména v 70. letech, kdy byl známým rokenrolovým zpěvákem. Na výsluní jej poté opět vynesla právě zmíněná skladba Sex Bomb.

Porota si je zamilovala

Dívkám šlo opravdu o hodně. Miss Tres toužily postoupit do dalšího kola talentové soutěže Asia’s Got Talent, proto se rozhodly do toho dát vše. Když vstoupily na pódium, publikum nejprve nijak nereagovalo. „Netušil jsem, že přicházejí tak talentované zpěvačky,” zmínil porotce Anggun. „Jakmile jsem se zaposlouchal, svým hlasem jste mě okamžitě dostaly. Bylo to nádherné!” pokračoval.

Podaly životní výkon

Také porotce David Foster byl dívkami uchvácen a prohlásil: „Moc se mi to líbilo. Jsem trochu oněmělý, musím to nechat uležet a uspořádat si myšlenky. Vyrazily jste nám dech!” Video si také na internetu získalo okamžitou pozornost. Dívky nakonec získaly čtyřikrát „ano“ od porotců, tudíž se jim povedlo postoupit do dalšího kola. Není se čemu divit, protože toto trio má opravdu neskutečný talent, který by byla škoda nevyužít.

Co říkáte na jejich provedení známé písně?

Zdroj: TheMirror

Diskuze Vstoupit do diskuze
77 lidí právě čte
Zobrazit další články