Za narozeninovou oslavu svého psa utratil téměř 2,4 milionu korun: „Pro svou princeznu bych udělal cokoliv.“

Známý americký komik šokoval své fanoušky i nejbližší okolí, když se rozhodl uspořádat pro svou fenku možná tu nejnákladnější oslavu narozenin, jaká byla kdy pro psa uspořádána.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Někteří lidé by udělali téměř nemožné, aby oslavili zvláštní události, jako jsou narozeniny svých potomků. Na oslavy všeho druhu bývá proto obětována často velká částka peněz z rodinného rozpočtu, jen aby si dítě užilo výjimečný okamžik života. Americký komik Gabriel Iglesias se však rozhodl pro něco jiného.

Nikdo tomu nechtěl uvěřit

Gabriel ohromil tisíce svých fanoušků na sociálních sítích tím, že uspořádal pro svou milovanou čivavu honosnější narozeninovou oslavu, než jaká se koná na většině svateb. Čivava jménem Risa byla odjakživa miláčkem svého adoptivního „otce“ a ten ji také do značné míry rozmazloval. To, co se konalo na její 16. narozeniny, ale nikdo z Gabrielova okolí nečekal.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Čivava oslavuje ve velkém stylu

Slavný majitel Risy totiž pro tuto příležitost uspořádal večírek s 300 hosty, včetně všech psích přátel jeho „nejmilejší princezny“. Nejpozoruhodnější na celé kontroverzní párty byly náklady, které musel Gabriel zaplatit, aby tuto událost mohl opravdu uskutečnit. Tato suma ve skutečnosti přesahuje 100 000 eur, tedy téměř 2 400 000 korun. To bylo také přesně to, co všechny jeho fanoušky nechalo v šoku.

Oslava jako pro mladou slečnu

Večírek se dal pokládat za plnohodnotný quinceañeras – obřad s tímto názvem se tradičně pořádá v Mexiku, odkud Gabriel pochází, a koná se na oslavu dívek, jež dosáhly 15 let. Rise již patnáct bylo, ale i tak si její majitel řekl, že je čas uspořádat tuto nezapomenutelnou příležitost i pro ni, pouze s ročním zpožděním.

Opravdovou dceru mu bůh nenadělil

Před Risou měl Gabriel jen psí samce, ale od té doby, co mu do života vstoupila tato neposedná fenka, dle výpovědi svých nejbližších zásadně změnil svůj styl života i nastavení mysli. Komik k tomuto zvířeti cítil od samého počátku velmi silné pouto, a protože nikdy sám neměl dítě, viděl v malé Rise svou skutečnou holčičku.

Majitel byl rozhodnut dát jí to nejlepší

Gabriel nechal na obřad pro Risu ušít troje šaty na míru, které poté nosila v různých fázích večera, a především měla svůj speciální kočárek oslavenkyně, ve kterém se celou dobu nechala svým majitelem ochotně vozit jako skutečná dáma. Gabriel byl podle hostů po celou dobu večera naprosto dojat.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Oslavenkyně večer završila dobrotami

Akce se zúčastnilo několik tanečníků a hudebníků, kteří bavili hosty po celý večer, ale podle samotného Gabriela byla Risina oblíbená část její drahé oslavy právě ta, když se na konci slavnosti odebrala do rychlého občerstvení a nacpala se k prasknutí. Samotní hosté byli sice cenou akce zaskočení, ale celkově jim myšlenka za tím vším přišla dojemná a krásná.

@fluffyguy Gave my little princess Risa the most epic #quinceañera #party ever! #chihuahua #dogdad #Gabrieliglesias #virulvideo #Fluffy ♬ Quinceañera – Timbiriche

Co si myslíte o extravaganci majitele?

Zdroj: Fluffyguy
Diskuze Vstoupit do diskuze
134 lidí právě čte
Zobrazit další články