Dvojčata mají zvláštní pouto a formu intuitivní komunikace. Cítí k sobě více, než jen sourozenci

Že mají dvojčata mezi sebou speciální silné pouto, to není žádným tajemstvím. Všichni víme, že dvojčata k sobě cítí víc než sourozenci. Ostatně to dokazuje i video, natočené maminkou dvojčat.

i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Dvojčata jsou u velkých savců poměrně zvláštním jevem. Možná se vám to nezdá, ale opravdu je to tak a platí to i u lidských mláďat. Nepatříme mezi žádnou výjimku. Žena zpravidla rodí jen jedno dítě. Výjimečně se ale může stát, že se v děloze matky začnou vyvíjet plody dva. V takovém případě patří maminka s tatínkem mezi osoby, kterým se dostane hned dvojnásobní množství lásky. I přes to, že potkat dvojčata není nemožné, se jedná o poměrně vzácný jev. Dvojčata se rodí pouze zhruba ve 2 % případů. Čekali jste více?

iZdroj fotografie: Pixabay
Dvojčata mohou mít až neuvěřitelné vzájemné pouto

Vidíte sami, že dvojčat se rodí opravdu poměrně málo. Pokud máte doma dvojčátka, dostává se vám hned dvojnásobné radosti. Pokud jste dostali informaci od svého lékaře, že se vám narodí dvojčátka, ničeho se nebojte. Všechno hravě zvládnete, nemusíte se bát, že máte ve svém srdci pouze omezené množství lásky, které budete muset mezi svá dvojčátka rozdělit. Lásky je ve všech srdcích dostatek. Láska, kterou byste měli pro své jedno miminko se pro dvojčátka zdvojnásobí.

iZdroj fotografie: Pixabay
Někdy je chování dvojčat až neuvěřitelné

Video spících dvojčátek

Zvláštní pouto, které mezi sebou dvojčata váže dokazuje také video jedné maminky, která uspala dvojčátka jako každý normální den. Když se na ně však šla podívat a zkontrolovat, jak spinkají, čekalo ji velmi roztomilé překvapení. Když maminka otevřela dveře pokojíčku, naskytla se jí velmi dojemná podívaná. Oba chlapečci leželi na postýlce obličeji k sobě. Ze spánku se na sebe usmívali a chichotali se. Maminka byla ráda, že měla po ruce mobilní telefon, a tak se jí podařilo tuto skutečnost natočit.

Získali tak velmi dojemné a láskyplné video do rodinného alba. A až si toto video někdy ve starším věku pustí kluci, rozhodně pro ně bude velmi cennou památkou na dětství. Tento okamžik si sice ani jeden z nich nebude pamatovat, ale i tak pro ně toto video bude hodně znamenat. Velmi silné vztahové pouto bude kluky provázet po celý život.

Zdroj: Vox

Diskuze Vstoupit do diskuze
90 lidí právě čte
Zobrazit další články