Dědeček se s vnučkou poprvé setkal až po 10 měsících. Video dojalo miliony lidí

Velmi emotivní situaci natočila matka desetiměsíční holčičky, kterou poprvé přijela ukázat jejímu dědečkovi.

Dědeček s vnoučetem i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Většina rodičů se těší na den, kdy se z nich stanou prarodiče. Plánují, jak se budou o svá vnoučátka starat, brát je na výlety a trávit s nimi co možná nejvíce času. Ne každý ale má to štěstí. Někteří rodiče totiž od svých dětí a vnoučat bydlí příliš daleko, a tak nemají možnost vídat je často. Jiní kvůli špatným rodinným vztahům potomky svých ratolestí nevidí vůbec. Když se ale konečně setkají, zažívají silné emoce.

Rozhodla se svého otce překvapit

Když se Haley a Cameronovi narodila v červenci 2019 malá dceruška, nemohli se dočkat, až ji ukáží svým rodičům. Bohužel tomu ale osud chtěl jinak. Otec dívenky totiž pracoval u námořnictva a krátce po dceřině narození byl převelen do Kalifornie, kam se odstěhoval spolu se svou rodinou. Začali zde žít nový život. Přestože se chtěli vrátit do Ohia, kde žili jejich rodiče, nepodařilo se jim to.

Návrat do rodného města jim překazila, jak informuje i web HappilyNews, epidemie koronaviru, která se rychle rozšířila po celé Americe. Jakmile se ale přísné zákazy trochu zmírnily, naplánovala Haley cestu do domu své babičky, která bydlela skoro 5 000 km od místa, kde žena se svým manželem a dcerou žila. Chtěla překvapit svého otce, dědečka nyní již desetiměsíční holčičky, který ji dosud neměl možnost vidět osobně.

Emotivní video dojalo mnoho internetových uživatelů

S pomocí své tety a babičky naplánovala toto velké překvapení. Když se blížili k domu, začala Haley celou situaci natáčet. Čekala, že její otec bude dojatý, ale jeho reakce ji přesto šokovala. Jakmile totiž spatřil dceru i se svou malou vnučkou, zůstal jako zkoprnělý. Krátce nato ale vzal batole do náruče, objímal jej a hlasitě plakal. Byla tak dojatý. Video tohoto nádherného a emotivního okamžiku bylo zveřejněno na YouTube, kde má již přes 4 miliony zhlédnutí.

Nahrávka se stala velmi rychle virální a dojala mnoho internetových uživatelů. Dokazuje, jak velkou lásku chovají prarodiče ke svým vnoučatům. Žena později uvedla, že jak jen to bude možné, přestěhují se blíže ke svým rodičům, aby si mohli užívat přítomnost své vnučky, což pro ni bude jistě velkým přínosem. Jak jsme totiž na DámskémDeníku již psali, prarodiče mají na svá vnoučata pozitivní vliv.

Jak se vám toto emotivní video líbilo?

Diskuze Vstoupit do diskuze
144 lidí právě čte
Zobrazit další články