Anna se v 19 letech náhodou přistěhovala mezi důchodce. Sama byla překvapená, jak moc ji tato zkušenost změnila

Dívka se náhodou přestěhovala do čtvrti, kterou obývají pouze lidé v důchodovém věku. O své zážitky ze sousedství se pravidelně dělí na internetu.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Stěhování rozhodně není jednoduchá věc. Je potřeba zvážit spousty důležitých věcí, například velikost nové nemovitosti, výše nájemného nebo lokalita. Obzvláště těžké je pak stěhování do úplně nové oblasti. Dívka jménem Anna měla v plánu přesun do jiného státu, což je risk sám o sobě. V jejím případě to však dopadlo skvěle.

Kuriózní seznámení na internetu

Anna je 19letá dívka původem z Oklahomy. Mnoho času trávila na sociální síti TikTok, kde se stala velkou fanynkou Glorie Crittenden. Jelikož celý svůj život vyrůstala bez rodičů, vypěstovala si k této starší dámě vztah, jako kdyby to byla její matka. Gloria ji prakticky přijala do rodiny a Anna nemohla být šťastnější.

Rozhodla se přestěhovat do jiného státu

Dívka se rozhodla, že se za svou novou rodinou přestěhuje do státu Arkansas, který leží na jihu Spojených států. Gloria jí chtěla pomoct, a tak dívce našla bydlení. Anna nabídku přijala a už se těšila, až bude nablízku své nové rodině. První dny po přestěhování byly hektické, protože se snažila zabydlet a zároveň si rychle najít novou práci, aby měla na placení nájemného.

Na čtvrti se jí něco nezdálo

Jelikož nejprve neměla čas příliš vnímat své okolí, ničeho nezvyklého si nevšimla. Po týdnu se dívce však začalo zdát divné, jak je sousedství tiché. Nakonec vyšlo najevo, že se náhodou přestěhovala do velké komunity seniorů, kteří celou čtvrť obývali. Do budoucna se vše vyvíjelo lépe, než by kdy v životě čekala, a tak se o vše podělila na internetu.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Jejich přátelský přístup ji překvapil

Anna si nakonec svůj nový byt naprosto zamilovala. Její sousedé byli rádi, že mezi sebou mají tak milou dívku a brali ji téměř jako svou vnučku. Zvali ji na večeře, několikrát dostala od některé ze svých sousedek domácí koláč nebo džem. Na bydlení v novém místě tak vidí samá pozitiva. Dalším z nich je naprostý klid, do kterého je tato oblast ponořena.

Rozhodně se neplánuje stěhovat

Tak skvělé bydlení by bylo samozřejmě nesmyslné opustit. Anna proto ujistila své sledující na TikToku, že odsud rozhodně v dohledné době neplánuje odejít. Své nové sousedy miluje a oni si zase zamilovali ji. Podle jejích sledujících měla obrovské štěstí, protože tak harmonické okolí nemá kolem svého bydliště jen tak někdo.

Jak by se vám líbilo bydlet v tomto sousedství?

Zdroj: Aubtu
Diskuze Vstoupit do diskuze
99 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Vzala roli balicího papíru a začala ho lepit na podlahu v pokoji jejího syna. Maminka na mateřské tak ušetřila nejmíň 10 tisíc
Události247.cz
Události247.cz
Drahota nedopadá na každého: Politici si zase přidávají platy. Zaplatí jim je už tradičně daňoví poplatníci
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Slavná bramborová dieta, ze které šílí celý svět. Už za 3 dny jsou vidět výsledky, její princip je snadný
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Rusko používá rojící se munici Shahed 136. Navzdory nízkým nákladům je sebevražedný dron extrémně propracovaný