Je tak krásná, že jí internetové seznamky záměrně mažou profily. Nevěří, že někdo může být tak pohledný, její fotografie považují za falešné

Tato mladá žena se na internetovou seznamku Tinder původně přihlásila, protože hledala lásku. Je ale tak krásná, že jí zablokovali profil a ona se navíc musí vypořádat s podvody.

                   

22letá instagramová modelka se nedávno svěřila svým fanouškům, že jí Tinder smazal její profil, protože je příliš krásná. Luna Benna má na Instagramu téměř 2 miliony sledujících a svým vzhledem se zde nebojí pochlubit. Na Tinder se původně přihlásila, aby našla pravou lásku, ale nyní se musí vypořádávat s podvodníky.

Sebevědomí jí nechybí

Sama Luna říká, že základem úspěchu na sociálních sítích a ve světě internetu obecně, je zdravé sebevědomí a touha se stále zlepšovat. Sebedůvěra jí rozhodně neschází. Dokonce se nechala slyšet, že její účet na Tinderu byl smazán, protože byla příliš hezká. „Byla jsem pro ně jednoduše až moc sexy, proto mě zablokovali,“ smála se Luna.

Vše bylo trochu jinak

Ačkoliv modelka tvrdí, že za vším stála jen její podezřelá krása, není tomu úplně tak. Pravdou je, že si mnoho uživatelů vytvářelo falešné profily, kde vkládali fotky Luny a tvářili se, že jde o její profil. Lidé vystupovali pod falešnými jmény, jako například Andrea nebo Jessica, a snažili se z jiných mámit jejich intimní fotografie.

Poškozovali její jméno

Proti tomuto jednání se Luna okamžitě ohradila. Vzhledem k velkému počtu sledujících, které má na Instagramu, se bála, že tito podvodníci poškodí její dobré jméno a tím i její kariéru. Poslední kapkou pro ni bylo, když jí Tinder zablokoval její profil. Správci si mysleli, že i její fotografie jsou falešné a nevěděli, který z profilů skutečně patří Luně.

Nemůže s tím nic udělat

Luna se snažila kontaktovat vývojáře aplikace a poprosit je o pomoc, ale nikdo jí neodpověděl. „Teď už jsem klidná, říkám si prostě, že s tím nic nenadělám. Naštěstí existuje spoustu jiných možností a cest, jak poznat nové lidi,“ řekla Luna. Všem doporučila, aby nepřikládali sociálním sítím velkou váhu a nenechali se podobnými problémy rozhodit. Své fotky nyní vkládá hlavně na Instagram, kde každý den dostává spoustu pochvalných komentářů.

Jak se vám líbí fotky Luny Benny?

Zdroj: Papilot
Diskuze Vstoupit do diskuze
76 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Neobvyklá užití WD-40: Na počmáranou zeď, skvrny od lepidla, vodní kámen i proti ptákům
Události247.cz
Události247.cz
Léto plné nádherných výletů? Vsaďte na nekonečné hory
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
I slunečnicová semínka mají co nabídnout: Pomohou na záněty i krevní tlak
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Starověké stavby v arabské poušti odhalily pozůstatky dosud neznámých rituálů