Na hasičský ples si sbor připravil vystoupení. I přes těžkou výstroj se pohybovali jako profesionální tanečníci a hosté jásali

Kdo neviděl vystoupení těchto talentovaných hasičů, jako by nežil. Na plesovém setkání přátel a známých hasičského sboru se po těchto tanečních kreacích udělalo pěkně horko.

i Zdroj fotografie: Pexels
                   

Vždy jsou s velkým zájmem sledována videa, v nichž zástupci určité profese ukazují, že mají také jiné talenty. Například v oblasti divadelního umění. V tomto případě se toho chopili hasiči z maďarského města Nyíregyháza. U příležitosti setkání s přáteli hasičského sboru si připravili menší vystoupení pro pobavení přihlížejících, což se jim skutečně povedlo. Na konci článku se o tom můžete sami přesvědčit.

Veselá energie se přenáší na všechny

Přestože je toto video 6 let staré, na portálu YouTube je stále velmi populární, což je neuvěřitelné. V dnešní době přibývá každou minutou neskutečné množství obsahu, které má strhnout divákovu pozornost. Uživatelé nevědí, na co se podívat a co si pustit dřív. Avšak z dobrého důvodu je právě amatérský záznam z představení jedním z nejpopulárnějších. Jeho veselost a energie se totiž přenáší na všechny.

Video bylo pořízeno na plesovém setkání hasičů. Pánové, kteří si za svou práci zaslouží veškerou úctu a uznání, jsou zářným důkazem, že kromě pomoci ostatním umějí také perfektně pobavit publikum. Jedním z nejvýraznějších songů, jenž hrál na pozadí tanečních kreací, byl Gangnam Style od interpreta s přezdívkou PSY. I když je píseň už 9 let stará, byla velmi dobrou volbou.

Žádosti o další vystoupení

Sledující a fanoušci se nahrávky nemohou nabažit. Vystoupení původně mělo být pouze pobavením pro publikum, které se na akci dostavilo. Nikdo nečekal, že jeden z diváků zachytí výjimečné okamžiky na svůj mobilní telefon a nahraje je na tak velkou sociální platformu. V komentářích se objevují dokonce žádosti o další podobná videa a představení.

iZdroj fotografie: Pexels

Lidé se ptají, zda si mohou šikovnou skupinku hasičů i s vybavením najmout jako zábavní prvek pro své soukromé účely. Ať už jde o svatby, narozeniny nebo obyčejné mejdany. Další skvělou volbou byla skladba Uptown Funk z playlistu zpěváka Bruna Marse. Během ní hasiči perfektně využili své kšandy. Začlenili je do promyšlené a zábavné choreografie. Snad se skupinka přece jenom rozhodne tancovat i nadále.

Jak se vám hasičské vystoupení líbí?

Zdroj: Express

Diskuze Vstoupit do diskuze
104 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Surfinie ocení hnojivo z banánové slupky. Vlastnostmi se může rovnat chemickým přípravkům
Události247.cz
Události247.cz
Bývalí čeští prezidenti dostanou přidáno. Renta se jim může navýšit až dvojnásobně
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
5 způsobů, jak se zbavit břišního tuku: Od cvičení až po úpravu jídelníčku
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Město Dvaraka podle badatelů zničila mimozemská loď. Jakmile se jim ale teorie začala potvrzovat, vláda je zařízla