14měsíční Eliška poprvé vidí své rodiče. Její reakce po nasazení brýlí je neskutečně dojemná

Reakce malé holčičky, která má díky brýlím možnost poprvé spatřit své rodiče, je naprosto úžasná.

dítě u očního i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Mnoho lidí si neuvědomuje, jak málo stačí ke štěstí a radosti. Honí se za vysokými výdělky, budují kariéru a často si neváží pro ně obyčejných a běžných věcí, jako jsou například lidské smysly. Bohužel mnoho jedinců včetně malých dětí nemá možnost ostrého vidění, ovšem když dostanou příležitost to změnit, jedná se o zázrak. A právě takto úžasný okamžik byl zachycen na video, které dojalo svět.

Když si poprvé nasadí brýle, nemůže uvěřit svým očím

U malých dětí je často problém odhalit jakýkoli zdravotní problém. Dokud totiž nemluví a neumí vyjádřit, co je bolí či trápí, těžko na to rodiče sami přijdou. Oční vadu malé Elišky zjistili lékaři ještě v batolecím věku. Nikdo ale nedokázal určit, jak špatně vidí. Po mnoha vyšetřeních jí byly na míru vyrobeny dioptrické brýle, které by měly její problém s viděním vyřešit.

Video zveřejněné na YouTube zachycuje okamžik, když jí maminka brýle nasazuje. Eliška se zpočátku brání, rukama matku odstrkuje a na první pohled je jasné, že má strach z toho, co se jí máma chystá na obličej nasadit. Nakonec se to ale ženě podaří a reakce malé holčičky, která má poprvé možnost vidět svět ostře a zřetelně, je neskutečně dojemná. Výraz v jejím obličeji mluví za vše.

Video tohoto okamžiku dojímá k slzám

Štěstí z toho, že holčička může poprvé vidět své rodiče, z ní přímo tryská. Její neustále dokořán otevřená ústa údivem z toho, co má před očima, dotváří tento kouzelný okamžik. Eliška rychle pochopila, jaký zázrak jí maminka poskytla, za což jí je velmi vděčná. Jak zmiňuje i web GoalCast, video zachycující celou situaci se stalo okamžitě virálním. Má již několik set tisíc zhlédnutí a stovky komentářů obdivující tento nádherný a dojemný okamžik.

Emoce, jež z dívenky tryskaly, rozněžnily mnoho internetových uživatelů. Ta čistá radost, vděk a překvapení jsou k nezaplacení. Pro rodiče je tou největší odměnou vidět své dítě šťastné a spokojené. Na DámskémDeníku jsme také zveřejňovali video, jež zachycuje okamžik, kdy miminko díky naslouchátku poprvé uslyší hlas svých rodičů. Je třeba si takových situací vážit a děkovat, že je možné dětem takto pomoci.

Jak se vám dívčina reakce líbí?

Diskuze Vstoupit do diskuze
79 lidí právě čte
Zobrazit další články