Ve 4 měsících dostala své první naslouchátko. Její reakce, když poprvé uslyší hlasy rodičů, dojímá k slzám

Aniž by o tom nastávající rodiče věděli, může se stát, že se jim narodí miminko hluché. Většina rodičů tuto situaci nese těžce, ale naštěstí existují metody, které mohou pomoci.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Lidé, kteří očekávají příchod svého potomka na svět, mají v mnoha případech jediné přání. Chtějí, aby se jejich dítě narodilo hlavně zdravé. Občas to však nevyjde a některé děti se narodí s postižením, nemocí nebo jinou vadou, o níž se předem nevědělo ani přes veškerá lékařská vyšetření. Ta jsou v současné době velice vyspělá a stále přichází nové inovace, které mohou odhalit nemoci nebo vady předčasně.

Holčička je již od narození hluchá

Malá holčička Gigi se narodila hluchá a nebylo pravděpodobné, že by někdy mohla slyšet hlas svých rodičů nebo jakékoliv zvuky. Její tatínek Paul Addison popsal, že po narození jeho dcery to byl pro něj velký šok. Postupem času se však přišlo na možné řešení, které by mohlo Gigi alespoň částečně sluch navrátit. Rodiče souhlasili s tím, že se Gigi nandá naslouchátko, ale nevědělo se, zda to vůbec pomůže.

Její první reakci natočili na video

Jakmile se Gigi nandaly sluchátka, její rodiče vše natáčeli, aby si mohli uchovat vzpomínku na její první reakci. Toto video poté umístili na Twitter, jelikož nikdo nečekal takovou reakci, a tak se o ni chtěli podělit. Toto video se velice rychle stalo virálním, protože je na něm zachycena krásná a dojemná reakce čtyřměsíční Gigi. Zpočátku Gigi slyší hlas své maminky a reaguje na něj udiveně a stále se rozhlíží kolem sebe. Poté však přijde roztomilá a dojemná reakce, kterou nikdo nečekal.

iZdroj fotografie: Unsplash

Maminka na malou Gigi po celou dobu mluví a nejdříve jí říká, že jí právě zapnuli naslouchátka, a vyzývá ji k tomu, aby se společně poprvé pozdravily. Hned poté se Gigi začne velice smát a její matka na to řekne, že se jedná o opravdu hlasitý smích a pozdrav. Tato reakce malé holčičky se samozřejmě líbila i všem lidem na internetu, a tak začali video sdílet mezi sebou. Někteří byli dokonce tak nadšení, že napsali, že se jedná o nejlepší příspěvek za poslední dobu. Další uživatel sociálních sítí napsal, že je to krásné video a všichni by si měli vážit toho, jaké mají štěstí.

Tatínek byl velmi dojatý

Paul Addison se k celé události také vyjádřil. Řekl, že vidět první reakce své dcery na to, že slyší zvuky, bylo opravdu fenomenální, a také to, že vidět své dítě šťastné, je vždy skvělé. Podle všeho bude potřeba udělat ještě několik vyšetření a testů, ale již tento pokrok s jejím sluchem je nadějí do budoucna. Tento zážitek si jistě budou rodiče malé Gigi pamatovat navždy, a to samé platí i o lidech, kteří již zhlédli příspěvek na sociálních sítích.

Jakou reakci byste čekali od dítěte, které poprvé slyší?

Zdroj: Unilad
Diskuze Vstoupit do diskuze
66 lidí právě čte
Autor článku

Klára Kozáková

Mé poutavé a zábavné články zasahují do srdce čtenářů, nabízejí nejen aktuální bulvární události, ale také inspiraci pro moderní životní styl. S otevřeným přístupem podněcuji čtenáře k prožívání každého dne plným dechem a radosti. Jako průvodkyně světem bulváru a lifestyle jsem neúnavnou kreativní silou, která přináší osvěžující náhledy a nabízí čtenářům nezapomenutelné zážitky.

Zobrazit další články