V jeho věku se děti teprve učí chodit, on už ale zvládá tančit salsu. I profesionální tanečníci říkají: „Klobouk dolů!“

Malý chlapec předvedl své pozoruhodné taneční schopnosti. Shodou okolností na melodii známého latinskoamerického tance salsa. Lidé obdivují talent tohoto dítěte.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Je úžasné, že je člověk schopen vnímat hudbu a tanec již ve velmi mladém věku. Nevěříte tomu? Pak se můžete sami přesvědčit. Rodiče ročního batolete natočili velmi vtipné video. Chlapec na něm provádí pohyby velmi podobné latinskoamerickému tanci salsa. Rodina je z malého talentu velmi nadšená. Chlapeček se v budoucnosti na tanečním parketu určitě neztratí.

Vytvořil vlastní taneční kreace

Natočili video, v němž široké veřejnosti ukazují neuvěřitelné schopnosti svého talentovaného syna. Maminka a tatínek chlapce si už dávno všimli, že jejich syn rozumí rytmu hudby, na kterou se obvykle tančí. V tomto případě tomu nebylo jinak. Teprve roční chlapeček se okamžitě chytnul rytmu melodie a začal vytvářet své vlastní taneční kreace. O jeho pocitech svědčí jeho nadšený výraz.

Když dítě uslyší známou hudbu, začne se podle ní pohybovat a napodobovat pohyby konkrétně tohoto ohnivého tance. Vzhledem k nízkému věku však chlapcovy taneční pohyby ještě nejsou tak ostré. Profesionální dospělí tanečníci mají samozřejmě jiné standardy pro svůj aktivní koníček. Do budoucna by se však chlapec mohl stát jedním z nich a účastnit se soutěží na vysoké úrovni.

Čtyři miliony zhlédnutí

Jeho pohyby bude potřeba pomyslně vybrousit a doladit. Ale to neubírá na talentu chlapečka, protože ne každé dítě v tak mladém věku může tančit tak dobře poměrně složitý tanec. Stal se hitem internetu, video s malým tanečníkem v krátké době shromáždilo více než 4 miliony zobrazení. Takový počet zhlédnutí je doslova neuvěřitelný. Dostal se na přední sledovací příčky.

Není to překvapující, protože sledovat tohoto chlapce je velmi zábavné a zajímavé. Pokud máte špatnou náladu, může být lékem tento malý dáreček. Tanec mladého umělce vás nabije pořádnou dávkou pozitivity. Možná vás bude inspirovat k tanci také. Už od pradávna lidé tančí, aby projevili své emoce a uvolnili se. Něco na těchto benefitech určitě bude.

Jak se vám líbí tento malý tanečník?

Zdroj: Express

Diskuze Vstoupit do diskuze
118 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Ocet má na zahradě 3 způsoby uplatnění: Proti plevelu, škůdcům i jako čistič
Události247.cz
Události247.cz
Konsolidační balíček dostává svou podobu, předčasný důchod bude zřejmě minulostí
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Superpotravina med: Potravina plná vitamínů pomůže nejen na nachlazení
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Jaký je původ tajemného Čupakabry: Někteří zastávají teorii, že jde o výsledek mimozemského genetického inženýrství