Diety podle celebrit: Victoria Beckham jí každý večer stejnou pomazánku, Michelle Keegan suchý toust se šunkou

Několik celebrit prozradilo, jaké diety právě drží nebo jaká jídla preferují. Většina z nich je velmi zvláštních.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Každý lidský organismus je jiný a potřebuje odlišnou stravu. Mnoho lidí se snaží neustále dodržovat speciální diety, z nichž mnoho však končí jojo efektem, mají tak naprosto opačný efekt. Někteří lidé snědí, na co přijdou, a nepřiberou ani deko. Jiní jsou zase pouze při pohledu na zákusek o gram těžší. Každý má zvláštní stravovací návyky. A celebrity nejsou výjimkou. Vyhýbání se zelenině, mlsání šunky a hltání kuskusu zalitého majonézou jsou jen některé z bizarních dietních lahůdek, ke kterým se bohatí a slavní hlásí.

Často v noci hřeší

Modelka a televizní hvězda Christine McGuinness se přiznala, že nikdy neochutnala rajče a jí pouze béžové jídlo, tedy výhradně těstoviny, pizzu, brambory, toasty a bagety. Tato pětatřicetiletá žena tvrdí, že dieta, již dodržuje, je způsobena autismem, kterým trpí ona i její děti. Spolu s nimi sdílí citlivost k jídlu, a proto například na Štědrý den všichni jedí kuřecí nugety a hranolky.

Pro herečku Michelle Keegan je jídlo život. Její ideální menu se skládá z pudinkových krémů, lupínků a chipsů. Každé ráno po probuzení snídá sušenky a popíjí šálek čaje. To jí stačí, protože je většinou sytá z nočního mlsání. Takto hřeší velmi často. Ujíždí na slaných lupínkách a suchém toastu s pořádným kusem šunky. Také miluje slané a octové chipsy, které může doplnit kari omáčkou a pořádnou porcí majonézy.

Pryč s tučnými a těžkými jídly

Zpěvačka Clair Elise Boucher, známá také jako Grimes, se svěřila se svými chutěmi v době těhotenství. Prozradila například recept na svůj oblíbený máslový toast, který připravuje tak, že si rozpustí kousek másla, do kterého poté namočí toast, dokud není zcela nasáklý. Nakonec jej ještě potře marmeládou. Podělila se také o nevšední úpravu kuskusu, ke kterému přidává spoustu vegan majonézy, celeru, rajčat a špenátu. To vše poté míchá dohromady. Aby však nevypadala divně, uvedla, že jí i nějaké to ovoce, hlavně banány a borůvky, avšak není to její oblíbené jídlo.

zdravá snídaně iZdroj fotografie: Pixabay

Bývalá členka Spice Girls Victoria Beckham je známá svými dietami, které se vyhýbají všem tučným a těžkým jídlům. Svěřila se, že je svázána svými stravovacími návyky a posledních pětadvacet let jí prakticky stejnou stravu, která obsahuje velké množství zdravých tuků, jako například ryby, avokádo, ořechy apod. Každý den tak večeří stejnou pomazánku. Podle jejího manžela se drží výhradně grilovaných ryb a vařené zeleniny, takže se její jídelníček velmi opakuje. On je prý labužník, ale jeho žena se jen zřídkakdy odchýlí od svého stereotypního stravování.

Jak se stravujete vy?

Zdroj: DailyMail
Diskuze Vstoupit do diskuze
118 lidí právě čte
Zobrazit další články