David Beckham pobouřil veřejnost zdánlivě nevinnou fotkou. Podle fanoušků je nepřípustné, aby se ke svojí dceři takto choval

Neměl tušení, co nevinnou fotografií s dcerou způsobí. David Beckham schytal krutou kritiku za své rodičovské chování vůči dětem.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Bývalý fotbalista David Beckham opět rozlítil internet poté, co sdílel novou fotku sebe a své 7leté dcery Harper. Beckham je jedním z nejmilovanějších otců v řadách celebrit. Často zveřejňuje na sociálních sítích fotky svých dětí s manželkou Victorií, aby fanouškům umožnil nahlédnout do rodinného života. Tento 43letý muž nikdy nepromešká šanci ukázat světu, jak důležité jsou pro něho děti, včetně synů Brooklyna, Romea a Cruze. Občas se to však úplně nepodaří.

Podle některých je snímek nechutný

Tentokrát jsou lidé pobouřeni kvůli fotce pořízené na kluzišti londýnského Natural History Museum, na níž líbá svou dceru na rty. Rozkošný snímek dvojice z výletu však nesedl některým uživatelům sociálních sítí. Ti se domnívají, že otec líbající dítě na rty není vhodný způsob, jak projevit náklonnost. „Je to tvoje dcera, proč ji líbáš na rty,” napsal jeden uživatel, zatímco druhý vzkázal: „To vypadá nevhodně.” Někteří lidé nazývali Beckhama nechutným a hrubým.

Jeden uživatel poukázal i na ​​jiná místa, kde by mohl svou dceru políbit: „Pro rodiče je nevhodné líbat své děti na rty, na čelo či tváře je to však roztomilé.” Není to poprvé, co Beckham dostal bídu za to, že své dceři tímto způsobem projevil náklonnost. V červnu 2017 zveřejnil podobnou fotku s Harper na Instagramu a lidé byli stejně zuřiví. Dle nich je otec líbající svou dceru na rty špatný, protože jsou opačného pohlaví. Stejně jako před rokem se však někteří fanoušci znovu postavili i na jeho stranu.

Všechny líbá na rty

Mnozí se pustili do jeho kritiků za to, že udělali velký problém ze sladkého, nevinného okamžiku mezi rodičem a dítětem. „Omg, někteří z vás už neví, co by si vymysleli. Pořád líbám svého otce na rty! No a co,” napsala jedna z podporovatelek. Další dodal: „Pokud někdo na tomto obrázku vidí něco jiného než malou holčičku, která miluje svého tátu, vypovídá to více o stavu jeho vlastní mysli.” Mezi fanoušky byl i kolega sportovec Tom Brady, který v komentářích vyjádřil své pocity. Brady má s tímto typem problémů také vlastní zkušenost.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený David Beckham (@davidbeckham)

Začátkem tohoto roku byl otec tří dětí natočen, jak líbá svého 10letého syna Jacka na rty v epizodě jeho facebookové série Tom vs. Pokud jde o Beckhama, na nejnovější komentáře k fotce nereagoval, ale po loňském kontroverzním snímku se během videa na Facebooku Live bránil. „Byl jsem kritizován za to, že jsem onehdy líbal svou dceru na rty. Líbám na rty všechny své děti,” řekl tehdy. Pokračoval: „Brooklyna možná ne. Je dospělý, to by mu mohlo připadat trochu divné. Ale já jsem k dětem velmi láskyplný.“

Jaký máte názor na líbání dětí?

Diskuze Vstoupit do diskuze
92 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články