Jak dlouhý máte malíček? Jeho velikost odhalí vaši nejsilnější stránku. Zjistěte, zda o sobě víte úplně vše

Délka malíčku může prozradit mnohé o důležitých osobnostních rysech vás i lidí ve vašem okolí. Zjistěte více o člověku dříve, než s ním prohodíte jediné slovo.

i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Každá ruka a každý prst jsou naprostý originál. I když se zdají velmi podobné až totožné, žádné dvě ruce nejsou stejné, stejně jako neexistují dvě naprosto stejné osobnosti. To je letitý přírodní zákon. Napadlo vás někdy, jak může tato originalita souviset s myslí člověka? Zjistěte, jaké osobnostní rysy odpovídají velikosti vašeho malíčku. Nově nabyté poznatky je rovněž možné využít při seznamování s novými lidmi.

Normální až krátká velikost

Pokud malíček dosáhne pouze začátku horní části prsteníku, lze to považovat jako normální. Lidé s touto běžnou délkou se vyznačují zralým myšlením, vždy mají jasnou představu o tom, co chtějí, ale často mění své plány a rozhodnutí. V této definici se ukazuje velmi zajímavý rozpor mezi dvěma povahovými rysy. Na jedné straně jasná představa o budoucnosti, ale na druhé častá změna plánů. Tito lidé se také vždy snadno orientují v životě.

iZdroj fotografie: Pexels

Jedinci s krátkými prsty jsou velmi pozornými společníky. Obecně mají přátelskou, veselou a otevřenou povahu. Jejich předností je výmluvnost, kterou využívají v nepříjemných situacích ke svému prospěchu. Dále ovládají dovednost navazování diplomatických vztahů, díky čemuž tito lidé mají dobré předpoklady pro práci na mezinárodních polích určených pro diskuzi a vyjednávání – například profese europoslance.

Dlouhý malíček s ostřejším koncem

Pokud je váš prst téměř stejně velký jako váš prsteníček, tedy alespoň o tři čtvrtiny vyšší, vyznačuje se skutečně okouzlujícím dojmem. Představujete velmi podmanivou osobnost, jež si umí snadno získat přízeň a náklonnost ostatních. Milujete svou práci, občas dokonce vykazujete známky jemného workoholismu. Děláte srdcem a duší to, v čem jste skutečně talentovaní. Ať už jde o cokoliv, snažíte s dosáhnout co nejlepšího výsledku.

iZdroj fotografie: Pexels

Někteří lidé mají koneček malíčku ostřejší, než je tomu u ostatních prstů. Tento jev naznačuje, že mají vynikající smysl pro jazyk a jsou velmi kreativní. Z tohoto popisu se dá usoudit, že jde obvykle o umělce nebo minimálně lidi s uměleckou duší. O jejich kreativitě a hlubším proniknutí do věcí svědčí už vzhled jejich ruky. Určitě nepohrdnou extravagantními barvami laků na nehty, nebo si budou na kůži pravděpodobně čmárat poznámky.

Zakřivená a širší velikost

Pokud je váš malíček mírně zahnutý až „zakřivený“, nezoufejte. Ani tento specifický tvar nepostrádá pozitivní a dobré povahové rysy. Na změny si zvykáte velmi rychle. Zároveň nejste příznivcem monotónnosti. Nemáte rádi stereotyp, jste dynamická osobnost plná života, která jej potřebuje mít stále svěží. Také jste opravdu mírumilovná osobnost. Pravděpodobně vaše povaha zahrnuje pacifistické rysy.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Lidé s širší velikostí malíčku jsou pro své okolí velkých požehnáním. Naznačují tím, že se jim můžete kdykoli svěřit, protože znají informace o ostatních kolem sebe, ale nikomu je nikdy neřeknou. Rádi vám poslouží jako naslouchající vrby, kdykoliv to budete potřebovat. Z tohoto důvodu vyvolávají ve svém okolí pocit nezaměnitelného klidu, který téměř nic nepřekoná. Pokud znáte někoho takového, važte si jeho přítomnosti ve svém životě.

Která definice odpovídá vašemu malíčku?

Zdroje: BuzzFeed

Diskuze Vstoupit do diskuze
86 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Jablka z obchodu nestačí opláchnout čistou vodou. Pro zbavení „atraktivního povlaku“ je potřeba víc
Události247.cz
Události247.cz
Nechutná praxe: Některé obchody prodávaly zákazníkům jídlo prošlé až dva roky
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Chrápání: jaké jsou jeho příčiny a jak se ho zbavit
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Buddhističtí mniši mumifikovali svá těla zaživa. Znamenalo to nejméně 2 000 dní dobrovolného utrpení