Dědeček zemřel, ale vystřelil si ze své rodiny i po smrti. Celý život rád vtipkoval, proto na svém pohřbu předem přichystal srandovní překvapení

Rozesmát všechny členy rodiny se podařilo dědečkovi, který umřel po dlouhé nemoci. Na jeho pohřbu se stalo něco nečekaného, co zanechalo úsměv na mnoha tvářích.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Člověk, který si umí udělat srandu sám ze sebe, má výhodu oproti ostatním, protože působí sympaticky. Ještě lépe na tom je ten, kdo má talent rozesmát ostatní lidi. Ve společnosti je takový jedinec vždy velmi vítaný a většinou je v jeho okolí vždy veselo. Stejně veselý byl i dědeček z početné rodiny. Ten měl velmi rád vtipy, které poté vyprávěl ostatním. Také si rád dělal srandu z ostatních lidí a vytvářel různé vtipné situace.

Měl velice rád vtipy

Muž jménem Shay Bredley měl vždy rád vtipy a s radostí rozesmíval ostatní. Ještě před smrtí si naplánoval, že si udělá ze své rodiny a přátel srandu i na svém pohřbu. Chtěl totiž, aby pro něj neplakali a nebyli smutní, ale spíše na něj vzpomínali s úsměvem. Zároveň bylo jeho přáním, aby je ještě naposledy rozesmál ve smutné chvíli. Myslel na ně i ve chvíli, kdy věděl, že už tu nebude. Rozhodl se tedy pro malý žert.

i

Dědeček si naplánoval poslední vtípek

Shay Bradley měl čtyři děti a osm vnoučat. Jeho smrt nepřišla nečekaně, protože byl dlouho předtím nemocný. Měl proto čas, aby si vymyslel poslední žert na svůj pohřeb. Z celé události vzniklo i video, které se stalo virální. Díky hezky promyšlenému plánu vše vyšlo a rodina se zasmála na pohřbu dědečka jeho poslednímu vtípku. Video dala na internet jeho dcera Andrea Bradleyová. Pohřeb se odehrával na hřbitově Bohernabreena v Dublinu. Na videu je vidět otevřený hrob a rakev pana Bradleyho.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Zatímco všichni příbuzní truchlí, z hrobu se ozve zvuk, jímž je hlas pana Bradleyho a klepání. „Dobrý den. Pusťte mě odsud“, zaznělo z rakve. Přítomní jsou zpočátku v šoku, protože to vypadá, že na ně pan Bradley doopravdy mluví. Na videu si můžete všimnout zaskočených výrazů. Shay Bradley si totiž vymyslel, že svůj hlas nahraje a při pohřbu se pustí nahrávka zevnitř jeho rakve.

Plán pana Bradleyho vyšel

Brzy všem účastníkům pohřbu došlo, že se jedná o nahrávku, kterou pan Bradley pořídil ještě před svou smrtí. Začali se velice smát, když jeho hlas pokračoval a řekl, že je tam tma. Nakonec Bradley začal zpívat píseň Hello Again od Neila Diamonda. Bradleyho dcera napsala na Facebook, že je to poslední přání jejího otce, který byl vždy mistrem vtipu. Také zmínila, že je dokázal vždy rozesmát ve chvíli, kdy to nejvíce potřebovali.

Další jeho vnučka napsala na Twitter, že její dědeček chtěl, aby všichni odcházeli z pohřbu s úsměvem na tváři, a jeho plán mu krásně vyšel. Také zmínila, že je na něj velice pyšná a neustále na něj vzpomíná.

Jak se líbí vtip pana Bradleyho vám?

Zdroj: Liverpool ECHO

Diskuze Vstoupit do diskuze
116 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Microgreens: Zásobárnu vitamínů si snadno vypěstujete doma
Události247.cz
Události247.cz
Ukrajina dostane velkou pomoc. Nově dodané tanky budou něčím výjimečné
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Snižuje riziko rakoviny kůže, je šetrná k srdci a zlepšuje zrak: Proč pravidelně jíst mrkev
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Výhody platební brány pays proti konkurenci