Dědeček vytrhl manželce z rukou jejich 2letého vnoučka a hodil ho do pece, protože v něm viděl ďábla

Muž spáchal neuvěřitelně hrozný čin, za který je teď trestně stíhán a hrozí mu až doživotí. Svého malého vnuka totiž hodil do ohně.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Mnoho rodičů je šťastných, že se jejich dětem narodili potomci a jejich rodina se tak rozrůstá. Těší se na to, jak budou o svá vnoučata pečovat, hlídat je a učit spoustu věcí, které je rodiče nenaučí. Předávají jim své zkušenosti, rozmazlují je a čas strávený s nimi si naplno užívají. Tak to bylo i v jedné ruské rodině, kde od narození malého chlapečka probíhalo vše normálně. Až do jednoho osudného dne, kdy dědečkovi s největší pravděpodobností přeskočilo a se svým vnukem udělal něco nemyslitelného.

Milující prarodiče

Když se Irině narodil chlapeček, bylo to pro rodinu obrovské štěstí. Všichni se na miminko těšili a prarodiče už se nemohli dočkat, až budou svého vnoučka moct hlídat. Od malička ho vozili v kočárku, aby si mohla jeho maminka na chvíli odpočinout, takže byl na ně chlapec zvyklý. Když maličko povyrostl, často si s ním hrávali a trávili s ním spoustu času. Vnouček měl své prarodiče moc rád a oni jej také.

Jelikož si byla Irina jistá, že je její již dvouletý syn v dobrých rukou, svěřila ho svým rodičům na hlídání. Potřebovala si něco zařídit a nechtěla ho trápit chozením po obchodech a úřadech, takže ho odvedla k prarodičům a jela do města. Jenže ten den se babička s dědou vnukovi zrovna moc nevěnovali. Dokonce si otevřeli láhev alkoholu, který popíjeli. Po nějaké době se třiapadesátiletý muž zvedl, vyrval vnuka z náručí své ženy a nařídil jí, aby okamžitě opustila dům. Prakticky manželku z domu vyhodil.

Neuvěřitelně hrůzný zločin

Ta ho se strachem uposlechla a odešla. Ale přestože byla silně pod vlivem alkoholu, tušila, že chování jejího manžela nevěstí nic dobrého. Běžela proto k sousedce, kterou požádala o pomoc. Společně se snažily dostat do domu, ale marně. Po chvíli se jim to přece jen podařilo, ale to již bylo pozdě. Během té doby totiž děda svého dvouletého vnoučka hodil do pece, protože v něm viděl ďábla. Babička okamžitě zavolala záchranku, která přijela do několika minut. Malého chlapce převezli v kritickém stavu do nemocnice. Věděli, že umírá, ale snažili se jej zachránit.

ruka dospělého drží dětskou ruku iZdroj fotografie: Depositphotos

Chlapečkovo tělo bylo popáleno na více než 50 % povrchu. O svůj život bojoval ze všech sil, ale bohužel po 4 dnech zemřel. Třiapadesátiletý násilník byl okamžitě převezen do vězení, kde ho začali vyslýchat. Vypověděl, že si nepamatuje, co se toho tragického dne stalo. Policisty ujišťoval, že svého vnoučka miluje a nikdy by mu nic špatného neudělal. To jim však nestačilo.

Muž byl uvězněn a ještě téhož dne obviněn z vraždy. Za tento hrůzný čin mu hrozí doživotí. Matka malého dítěte se psychicky zhroutila, babička nedokáže pochopit, jak mohl být její manžel něčeho takového schopný. Je nepředstavitelné, že se člověk vůbec může dopustit tak krutého zločinu. Bohužel život malého chlapečka už nikdo nevrátí.

Co říkáte na mužův hrozný čin?

Zdroj: Fakt
Diskuze Vstoupit do diskuze
58 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Túje zhoustnou a porostou jako nikdy předtím. Stačí jim dopřát mykorhizní roztok a sílu budou čerpat z hub
Události247.cz
Události247.cz
Naftová a benzínová auta budou nadále jezdit, a to i přes zákaz EU. Podmínka pro jejich používání ale bude likvidační
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Čas natrhat kopřivy: Domácí kopřivový olej pomůže na bolest kloubů a zmírní zánět
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Pod zákopy 1. sv. války probíhaly kruté bitvy v podzemí. Většinou bývalí horníci se snažili nepřítele podkopat