Malý Adámek a Viki z Plzně přijeli do ČSMT kouzlit. Své štěstí zkusili už podruhé

Sourozenecké duo předvedlo na pódiu zajímavou kouzelnickou show. Svým vystoupením si bratr se sestrou zajistili postup do dalšího kola.

i Zdroj fotografie: S vědomím FTV Prima
                   

Televizní show Česko Slovensko má talent se zúčastnilo již obrovské množství soutěžících, kteří doufali, že právě oni zaujmou porotu a diváky a vyhrají pohádkovou výhru. Na pódiu se předvedli jak dospělí lidé – mnohdy v dost pokročilém věku – tak i malé děti. U nich je ta výhoda, že i kdyby se jim vystoupení nepovedlo, vždy porotu obměkčí jejich roztomilost a nevinnost.

Soutěže se účastnilo i mnoho dětí

Sedmá řada soutěže Česko Slovensko má talent, která byla odvysílána v roce 2018, nabídla divákům velmi zajímavá a nevšední vystoupení. Předvedli se v ní nejen zpěváci a tanečníci, ale také spousta hudebníků, kouzelníků, artistů a mnoho dalších umělců. Budovy, ve kterých se konala castingová kola, praskaly ve švech a porota bedlivě sledovala každé představení, aby vše mohla adekvátně a spravedlivě ohodnotit.

Největší hrozbou byl pro soutěžící obávaný porotce Jaro Slávik, který nešetří kritikou. Po jeho boku usedli Marta Jandová, Diana Mórová a Jakub Prachař, který se často a rád účastnil samotných vystoupení. Moderátorská dvojice David Gránský a Lujza Garajová Schrameková se starali o soutěžící, které často uklidňovali a také po nezdařeném představení utěšovali. A vždy byli velmi rádi, když přišla řada na děti, které se rozhodly sebrat odvahu a zúčastnit se této slavné televizní show.

Sourozenci pobavili porotu i diváky

A právě sourozenecké duo Adam a Viktoria vykouzlilo úsměv na rtech nejen jim, ale také porotě a divákům. Tyto děti se na hvězdné pódium vrátily po dvou letech, aby znovu zkusily štěstí a pokusily se vyhrát celou soutěž. Jak sám jedenáctiletý Adam řekl, ve dvouleté pauze jen trénovali, trénovali a zase trénovali. Jeho sedmiletá sestra Viktoria mu po celou dobu byla skvělou asistentkou a pravou rukou.

S porotou komunikoval především chlapec, který byl zprvu nervózní, ale přesto předvedl skvělý výkon. Ukázal kouzlo s šátky a poté již přistoupil k porotě, která mu byla při dalším kouzlení nápomocna. Pro trik s balonky využil Jakuba Prachaře, stejně tak jej i poprosil, aby si vybral kartu. Celé představení této malé dvojice vyvrcholilo překvapivou předpovědí. Porota nemohla jinak, než jim dát čtyřikrát „ANO“ a poslat je do dalšího kola.

Celou soutěž bohužel nevyhráli, vítězem se totiž stala mladá dívka Nikoleta Šurinová, jež bezvadně hrála na bicí. V letošním roce se chystá další, a to již 11. řada televizní show Česko Slovensko má talent. Diváci tedy mohou s napětím očekávat, jaká další zajímavá vystoupení budou moci zhlédnout.

Jak se vám toto sourozenecké duo líbilo?

Diskuze Vstoupit do diskuze
72 lidí právě čte
Zobrazit další články