Malý Adámek a Viki z Plzně přijeli do ČSMT kouzlit. Své štěstí zkusili už podruhé

Sourozenecké duo předvedlo na pódiu zajímavou kouzelnickou show. Svým vystoupením si bratr se sestrou zajistili postup do dalšího kola.

i Zdroj fotografie: S vědomím FTV Prima
                   

Televizní show Česko Slovensko má talent se zúčastnilo již obrovské množství soutěžících, kteří doufali, že právě oni zaujmou porotu a diváky a vyhrají pohádkovou výhru. Na pódiu se předvedli jak dospělí lidé – mnohdy v dost pokročilém věku – tak i malé děti. U nich je ta výhoda, že i kdyby se jim vystoupení nepovedlo, vždy porotu obměkčí jejich roztomilost a nevinnost.

Soutěže se účastnilo i mnoho dětí

Sedmá řada soutěže Česko Slovensko má talent, která byla odvysílána v roce 2018, nabídla divákům velmi zajímavá a nevšední vystoupení. Předvedli se v ní nejen zpěváci a tanečníci, ale také spousta hudebníků, kouzelníků, artistů a mnoho dalších umělců. Budovy, ve kterých se konala castingová kola, praskaly ve švech a porota bedlivě sledovala každé představení, aby vše mohla adekvátně a spravedlivě ohodnotit.

Největší hrozbou byl pro soutěžící obávaný porotce Jaro Slávik, který nešetří kritikou. Po jeho boku usedli Marta Jandová, Diana Mórová a Jakub Prachař, který se často a rád účastnil samotných vystoupení. Moderátorská dvojice David Gránský a Lujza Garajová Schrameková se starali o soutěžící, které často uklidňovali a také po nezdařeném představení utěšovali. A vždy byli velmi rádi, když přišla řada na děti, které se rozhodly sebrat odvahu a zúčastnit se této slavné televizní show.

Sourozenci pobavili porotu i diváky

A právě sourozenecké duo Adam a Viktoria vykouzlilo úsměv na rtech nejen jim, ale také porotě a divákům. Tyto děti se na hvězdné pódium vrátily po dvou letech, aby znovu zkusily štěstí a pokusily se vyhrát celou soutěž. Jak sám jedenáctiletý Adam řekl, ve dvouleté pauze jen trénovali, trénovali a zase trénovali. Jeho sedmiletá sestra Viktoria mu po celou dobu byla skvělou asistentkou a pravou rukou.

S porotou komunikoval především chlapec, který byl zprvu nervózní, ale přesto předvedl skvělý výkon. Ukázal kouzlo s šátky a poté již přistoupil k porotě, která mu byla při dalším kouzlení nápomocna. Pro trik s balonky využil Jakuba Prachaře, stejně tak jej i poprosil, aby si vybral kartu. Celé představení této malé dvojice vyvrcholilo překvapivou předpovědí. Porota nemohla jinak, než jim dát čtyřikrát „ANO“ a poslat je do dalšího kola.

Celou soutěž bohužel nevyhráli, vítězem se totiž stala mladá dívka Nikoleta Šurinová, jež bezvadně hrála na bicí. V letošním roce se chystá další, a to již 11. řada televizní show Česko Slovensko má talent. Diváci tedy mohou s napětím očekávat, jaká další zajímavá vystoupení budou moci zhlédnout.

Jak se vám toto sourozenecké duo líbilo?

Diskuze Vstoupit do diskuze
111 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Vyšší pohodlí a zvýšení produktivity práce s držákem monitoru NB G45
Události247.cz
Události247.cz
Ušetřit na jahodách se dá samosběrem: Úspora je oproti prodeji v obchodech i několikanásobná
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Kancelářský držák monitoru s vynikající ergonomií NB G45
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Starověké stavby v arabské poušti odhalily pozůstatky dosud neznámých rituálů