Co odhalí tvar a délka vašich nehtů | DámskýDeník.cz

Tvar a délka vašich nehtů odhalí pravé charakterové vlastnosti. Patříte mezi vášnivé, sebevědomé, nebo milující ženy?

Každý člověk má jinak tvarované nehty. Někdo má široké, jiný úzké, špičaté nebo hranaté. Tvar nehtů může o jeho nositeli leccos napovědět.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Známý nigerijský vědec vytvořil dokument, v němž uvádí, že přirozený tvar nehtů může obsahovat informace o osobnosti jejich majitele stejně jako například otisky prstů. Zjistěte tedy, jaký tvar nehtů máte a co o vás vypovídá. Jednotlivé tvary nehtů vypovídají o vlastnostech osob, které je mají. Možná se o sobě či svých blízkých dozvíte něco nového a zajímavého.Není nehet jako nehet

Pokud jsou vaše nehty široké, dlouhé a obdélníkové, pak jste pravděpodobně klidní, vyrovnaní a pragmatičtí lidé. Jste nezávislí a máte široké smýšlení. Lidé s takovým tvarem nehtů jsou spolehliví a mají pocit zodpovědnosti za svá slova i své činy. Jsou to rození vůdci. Pokud jdou vaše nehty hranaté a velice malé, pak jste flexibilní. Pyšníte se také ostrostí a vynalézavostí. Jste pravděpodobně chamtiví, agresivní a žárliví. Další vlastností osob s malými hranatými nehty je výbušnost. Jak rychle výbuch přijde, tak rychle odejde.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Lidé s dlouhými úzkými nehty jsou egoističtí a vypočítaví. Jsou to lidé s oportunistickými principy. Pokud máte právě úzké dlouhé nehty, s největší pravděpodobností milujete luxus a od ostatních osob ve svém okolí obvykle vyžadujete pozornost. Bohužel často dojde k tomu, že se urazíte. Nevěšte však hlavu, každý má kromě těch špatných vlastností také nějaké dobré. A ty nemusí ukazovat zrovna tvar vašich nehtů.

Ve hře je temperament i romantika

Lidé s krátkými nehty jsou většinou velmi temperamentní a také netrpěliví. Přesto jsou však neuvěřitelně bystří. Čím kratší nehty, tím náročnější je člověk nejen sám na sebe, ale také na osoby ve svém okolí. Lidé s krátkými nehty se snaží jít svou cestou. Jsou to nenapravitelní perfekcionisté. Ostatně to je vidět také na jejich rukou, které nikdy nezůstanou neupravené.


iZdroj fotografie: Freepik

Ti, kteří mají nehty ve tvaru mandlí, jsou něžní, jemní a romantičtí. Jsou to lidé s idealistickými názory. Rádi se cítí užiteční pro ostatní. Jsou to velmi sentimentální osoby, velice snadno se urazí. Lidé s trojúhelníkovými nehty jsou umělci s jemnou osobností a neustále se měnící náladou. Jsou náchylní k nervovým kolapsům. Chtějí být uznávaní a slavní. Tito lidé nemají rádi prohry.

Jaké nehty máte vy? Odpovídají vaše vlastnosti?

Zdroj: Brightside

Diskuze Vstoupit do diskuze
88 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
4/5 (80%) 750 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
10 rostlin ideálních do rodin s dětmi a domácími mazlíčky. Jsou naprosto bezpečné, pozor na ty jedovaté
Události247.cz
Rodící se vládní koalice chce změnit boj s covid-19. Už jsou jasné první obrysy
JakZdravě.cz
Máte oteklé oči, zažívací potíže, či zapomínáte? Přehlížené signály brzy vyústí v závažné zdravotní komplikace
VědaŽivě.cz
Jupiter zachránil Zemi před pádem obřího vesmírného objektu. Jeho úloha pro lidstvo je nenahraditelná