Čtyřletý chlapec přezpíval božskou píseň, známou z úst Karla Gotta. Posluchače odrovnal svým provedením

Známou skladbu Amazing Grace naleznete i pod mnoha dalšími názvy. Po internetu koluje video, ve kterém čtyřletý kluk zpívá roztomile tento song.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Tato píseň lze do českého překladu přeložit jako úžasná milost. I v České republice ji nazpívalo mnoho zpěváků. Mezi nimi je i Karel Gott nebo Lucie Bílá. V americké kultuře se používá hlavně při pohřbech a pietním aktu. V této době na internetu koluje video, ve kterém teprve čtyřletý chlapec zpívá tento song. Mnoho lidí jeho dětský a nevinný hlas vzal za srdce, a proto se tato nahrávka šíří i dále na sociálních sítích.

Spojitost s Biblí

Jestliže jste si někdy četli Bibli, mohli jste si všimnout, že v mnoha částech naleznete i odkazy na to, kde Ježíš říká lidem, aby nechali své děti přijít k němu. Několikrát je zde zmínka o dětech, protože právě ony mají v Božím srdci zvláštní místo. Dále si může čtenář v Bibli povšimnout, že při vzdávání díků nebo chvály Bohu se zpívají různé písně. Z tohoto důvodu se v jakémkoliv kostele nebo při bohoslužbě vždy zpívá. Pro věřící lidi je to forma komunikace s jejich Bohem.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Malý kluk nazpíval celý song na video

Maličký kluk, kterému jsou teprve 4 roky se jmenuje Westin Wrylle Asidor a pochází z Filipín. Tento národ je velmi křesťanský a má hluboké kořeny v katolicismu. Na internetu se chlapec proslavil tím, že nazpíval jednu z nejpopulárnějších verzí píseň Amazing Grace. Ta byla vydána v roce 1779 a její slova napsal v roce 1772 anglikánský duchovní John Newton.

iZdroj fotografie: Se souhlasem Eduardo Gaskell

K této písni existuje hodně verzí

Mnoha zpěvákům se tento song tak moc líbil, že si vytvořili vlastní verzi. Nejčastěji to byly sbory, známí umělci a mnoho dalších lidí nebo skupin. Nyní si můžete poslechnout zpěv této písně v podání čtyřletého chlapce. Vše je zachyceno na videu a mnoho diváků již tento záznam dojal. „Nevím, jak vy ostatní, ale já jsem viděla, jak se Bůh dívá dolů a usmívá se po celou dobu tohoto vystoupení,“ napsala jedna z divaček.

iZdroj fotografie: Pixabay

U tohoto mladíka je obdivuhodné, že se trefuje do každé noty. Z jeho zpěvu je poznat, že má talent a pokud bude i nadále trénovat, jeho výkon se jistě hodně zlepší. Můžete se podívat i na komentáře, které lidé pod videem zanechaly. Mnoho z nich je krásných a dojemných. Jak se líbí vám tato křesťanská píseň?

Zdroj: Metro

Diskuze Vstoupit do diskuze
68 lidí právě čte
Zobrazit další články