Odvaha 3letého chlapce šokovala všechny přítomné. Svým tancem při bubenické přehlídce na sebe strhl veškerou pozornost

Mnozí lidé se rozhodnou začít vystupovat na ulici, aby pobavili všechny okolo. Někdy díky tomu dochází ke kuriózním situacím, které stojí za to vidět a zaznamenat.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Na ulici mohou vystupovat různí lidé. Nejčastěji má člověk šanci zahlédnout různé zpěváky s kytarou či jiným nástrojem v ruce, nacházejí se tam ovšem i tanečníci, lidé, kteří se převlékají za sochy nebo známé postavy. Tentokrát se jedná o vystoupení bubeníků a tanečníků dohromady. Naruší jim ho ale nezvaný host, kterého ve výsledku všichni ocení.

Jednalo se o zážitek ze zápasu

Hlavními postavami tohoto příběhu jsou tři bubeníci, kteří pocházejí z Elizabeth City State University a kteří mimo jiného umí také obstojně tančit. Zrovna předváděli své vystoupení a bavili tak všechny lidi okolo, od rodičů, přes učitele až po ty úplně nejmladší jedince. Jeden takový se očividně neudržel a nedokázal nadále odolávat zvuku bubnů a celkové energii, která z tanečníků šla.

iZdroj fotografie: Unsplash

Rozhodl se proto k celkem odvážnému kroku na jeho věk – vstoupil mezi tanečníky a začal se pohybovat do rytmu s nimi. Na to, kolik mu je let, se toho tedy rozhodně nebál a nestyděl se začít napodobovat jejich pohyby. Zvláštní na tom je i to, že se vůbec nenechává vykolejit tím, že mu bubeníci nevěnují žádnou pozornost. Neznervózňuje ho dokonce ani fakt, že jim vůbec nestačí v jejich tempu, jednoduše si užívá celkovou situaci a nehledí na nic okolo.

Vášnivý tanečník se pozná již od mala

A aby toho nebylo málo, když se nedokáže držet tanečníků okolo, sám se stane originálním tanečníkem. Malý chlapec si prostě z místa vymyslel vlastní choreografii a doufal, že to zabere. A ono to skutečně zafungovalo, lidé okolo jej povzbuzovali a on tak dostával víc a víc motivace pokračovat ve svém zběsilém, no přesto roztomilém tanečku.

Je třeba také pochválit i bubeníky a jejich tři tanečníky. Hodně lidí by tento malý návštěvník vykolejil z jejich představení. Oni na sobě ovšem vůbec nedali znát, že by jim někdo tančil svůj vlastní styl přímo pod nosem a dále splňovali choreografii přesně do puntíku. Sice jim tak trochu kradl show, ale po zhlédnutí uznejte sami, mohli byste se na tak roztomilého tanečníka vůbec zlobit?

Jaké zvláštnosti u vystoupení jste viděli na vlastní oči vy?

Zdroj: Good Morning America

Diskuze Vstoupit do diskuze
92 lidí právě čte
Zobrazit další články