Babička šla s vnukem nakupovat oblečení. Když nakoukla k němu do kabinky, našla jen bezvládné chlapcovo tělo

Čtyřletý Ryu rád chodil nakupovat společně se svou babičkou. Takto společně strávený čas si oba velmi užívali. Jedna návštěva obchodu se mu však stala osudnou.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Na společné nákupy si vnuk a babička vyráželi poměrně často. Tentokrát však bylo všechno úplně jinak. Ryu společně se svojí babičkou zavítal do obchodu, kde se prodává použité oblečení. Zatímco babička si vybrala několik kousků a chtěla si je jít do kabinky vyzkoušet, její vnouček zatím čekal venku. Jenže malé dítě se po nějaké době čekání začalo pochopitelně velice nudit.

Šla do vedlejší kabinky

Chlapec už měl dlouhou chvíli, a tak si vlezl do kabinky vedle babičky. Společně si pak povídali přes tenkou stěnu kabinky. Malý Ryu babičce vyprávěl všechno o oblíbených dinosaurech a babička si zatím zkoušela vybrané oblečení. Vše probíhalo v klidu. Bohužel babička chlapce jen slyšela a neviděla, co ve vedlejší kabince dělá. Chlapec si vylezl na židli a hrál si s hákem na stěně kabinky. Když babička skončila se zkoušením, hned na Ryu zavolala, že můžou jít. Odpověď však nepřišla.

iZdroj fotografie: Pixabay

Žena se proto podíval přes závěs, ale neviděla chlapcovi nohy. Předpokládala proto, že odešel z kabinky a myslela si, že se někde toulá po obchodě. Byla docela klidná. Situaci v tu chvíli nepovažovala za nikterak vážnou. Kdyby jen věděla, jak se v tu chvíli hluboce zmýlila. Ve skutečnosti byl totiž malý chlapec stále velmi blízko a její život byl v ohrožení. Žena však začala vnoučka hledat po obchodě a do kabinky se vrátila až po dvaceti dlouhých minutách. Když odhrnula závěs, spatřila jen bezvládné tělo svého milovaného vnuka.

Bohužel už bylo pozdě

Malému chlapci se pravděpodobně zasekla kapuce mikiny na háčku a poté se uškrtil. Kolemjdoucí se ještě pokusili chlapce resuscitovat. Pokusy však byly bezúspěšné. Ryu už nedýchal. Na místo dokonce dorazila záchranná služba a také lékaři se ještě snažili pomoci. I oni však byli neúspěšní. Bohužel museli konstatovat smrt. Babička se ze smrti vnoučka obviňovala a podobné myšlenky měla také celá rodina. Všichni se ptali, jak je možné, že babička nic neslyšela a nepochopili, proč nejprve nezkontrolovala kabinku.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Policie případ uzavřela jako tragickou nehodu. Matka malého chlapečka však svou maminku z ničeho nevinila. Pochopila, že za to nemohla. Je přesvědčená, že za to nikdo nemůže. Ryu si chtěl jen hrát jako každé jiné dítě. Je hrozné pomyslet na to, že dětská hra může skončit takovou tragédií. Rodina pochopitelně dlouho truchlila. Sdílení takových příběhů by mohlo pomoci dalším podobným nebezpečím. Ryu už se nevrátí, ale jeho úsměv žije v paměti jeho nejbližších.

Jak důkladně hlídáte děti, když si hrají?

Zdroj: Inside Edition

Diskuze Vstoupit do diskuze
136 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Pokud kupujete vajíčka v obchodě, mějte se na pozoru. Pro své vlastní dobro zkontrolujte několik věcí
Události247.cz
Události247.cz
Ukrajina je jen začátek. Rusko podle historika bude pokračovat invazí v dalším evropském státě
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
4 japonské cviky, které vám dopomohou k plochému bříšku za pouhé 4 minuty denně
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Neuvěřitelný příběh 1. holčičích šesterčat na světě: Šance, že se vůbec narodí živé, byla 1 ku 104 miliardám