Tvrdí, že její 9letý syn umí mluvit s mrtvými. Talent prý zdědil po ní

Žena, která se živí jako médium, před nedávném zjistila, že tyto zvláštní schopnosti po ní zdědil její teprve devítiletý syn. Ten slyší hlasy a povídá si s nimi.

duch i Zdroj fotografie: iStock
                   

Mnoho lidí věří v posmrtný život, jiní zase tvrdí, že existuje cosi mezi nebem a zemí. Někteří často navštěvují různé jasnovidce, kartářky a média, aby se dozvěděli, co je čeká. Těchto služeb však využívají také osoby, které mají nějaký zdravotní problém a věří, že právě návrat do minulosti by mohl jejich potíže vyřešit. Nedávno se na internetu jedna žena svěřila, že mluví s mrtvými a její syn je médium.

Syn zdědil zvláštní schopnosti po své matce

36letá Erica Russo je maminkou dvou malých dětí, s nimiž žije v Connecticutu. Až do roku 2017 žila obyčejným životem, avšak jen do chvíle, než začala pociťovat zvláštní situace, kdy se jí zjevovali duchové. Od té doby začala své schopnosti rozvíjet a nyní je z ní parapsycholožka, která pomáhá lidem a navazuje kontakt s mrtvými. S nimi komunikuje, jakmile vstoupí do jakéhosi meditativního stavu, dokonce poté i předvídá budoucnost, o čemž informoval také web NYPost. Erica pořádá kurzy o duchovnu, astrálních entitách a všem paranormálním za v přepočtu 150 tisíc korun.

Před nedávnem ale zjistila, že v rodině není jediná, která má takovýto talent. Její devítiletý syn Kyle totiž tyto psychické a intuitivní schopnosti zdědil po své matce. Erica na to přišla po jednom online sezení se svou klientkou. Kyle jí řekl, že mluvil s malým chlapcem, co by se rád sešel se svou maminkou. Jak později zjistila, této klientce v minulosti zemřel syn. O této situaci se také zmiňuje web Independent. „V tu chvíli mi spadla čelist,“ svěřila se Erica se svými pocity.

Chlapec mívá často noční můry a slyší hlasy

Tím, že se Erica o svých schopnostech dozvěděla v pozdějším věku, měla možnost s nimi pracovat. U jejího devítiletého syna je tomu však trochu jinak. Díky jeho nízkému věku se mu často do snů vkrádá negativní energie z duchovní přítomnosti, což mu způsobuje noční můry. Matce se svěřil, že slýchá hlasy a mluví s nimi. Přestože ví, že by mohl mnoha lidem pomoci, nechce na něj zatím tlačit. Čeká na to, až sám bude chtít se svými schopnostmi pracovat a dozvědět se o nich víc.

Kylova matka tvrdí, že má chlapec dokonce i schopnosti předpovídat budoucnost prostřednictvím svých snů. Zdálo se mu totiž, že je jeho babička nakažená koronavirem. O několik dní později se jeho tvrzení potvrdilo. Věřím tomu, že to musí být pro tak malého chlapce velice těžké. Pokud opravdu slyší cizí hlasy a vidí duchy, musí mít obrovský strach. Na jednu stranu je mi ho hrozně líto. Obecně se však říká, že především děti jsou na paranormální jevy náchylné, o čemž jsme se zmiňovali již v minulosti.

Co si o tom myslíte?

Diskuze Vstoupit do diskuze
50 lidí právě čte
Zobrazit další články