Veronika Arichteva se k roli v seriálu Vyprávěj dostala díky lechtivým fotkám, prozradil její manžel

Manželé Arichtevovi prozradili peprné detaily ohledně jejich seznámení. A nemyslete na nevinnost během natáčení Vyprávěj.

i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Každý pár má svou originální historku, která se vztahuje k seznámení obou partnerů. Některé příběhy jsou však zajímavější a neuvěřitelnější než jiné. Někdo se pozná na internetové seznamce, někdo přes přátele a další úplnou náhodou například při opravě auta. Také se říká, že vrána k vráně sedá. A to platí hlavně v kruzích celebrit, které si hledají sobě rovné partnery.

Pikantní detaily

Není tak divu, že slavný pár Arichtevů tvoří režisér s balkánskými kořeny a herečka. Zhruba před měsícem byli hosty v populární show s názvem Sedm pádů Honzy Dědka. Tam na sebe také prozradili několik poměrně pikantních detailů. Sympatická dvojice se seznámila před deseti lety, konkrétně během natáčení slavného seriálu Vyprávěj, který běží nekončící smyčkou na večerním programu.

Natáčení seriálu trvalo celých dlouhých pět let. Mnoho lidí si myslí, že se dvojice seznámila právě na place, kde také vznikla jejich láska. To je však mylná informace. Biser prozradil, že ještě před natáčením viděl časopis, kde byly Veroničiny fotky. Na těch byla vyfocena ve spodním prádle. Jak už to tak bývá, zaujala jej a on se ji rozhodl do seriálu obsadit.

Vzpomínky na staré časy

Dokonce jí osobně zavolal, aby nabídku sdělil. A vytváření jejich pouta se už nedalo zastavit. Na place se postupně sbližovali a sbližovali. Veronika zavzpomínala na staré časy: „Když jsme na tom place pochopili, že se jeden druhému líbíme, vyhledávali jsme si tam prostory, kde bychom se mohli potkat ještě blíž.“ Určitě to nebylo nic jednoduchého, když člověk zváží počet osob ve štábu.

Jejich povolání má také mnohá úskalí. Biser do svých filmů často obsazuje svou manželku. Občas se však manželé dostanou do nepříjemné situace skrz pikantní scény. Například v seriálu První republika musel Biser přihlížet jako režisér milostné scéně Veroniky a jejího hereckého kolegy. Přiznal, že poměrně žárlil a bylo to pro něj velmi nepříjemné a nekomfortní.

Jak se vám líbí tento pár?

Diskuze Vstoupit do diskuze
67 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články