„Andělé na Zemi nepatří,“ napsala maminka 17měsíční holčičky, která nešťastnou náhodou vypadla z okna

Snad všichni rodiče milují své děti nadevše a nikdy by jim nepřáli nic zlého. Někdy si však pro ně osud přichystá opravdu krutou životní ránu.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Cassii byla roztomilá malá holčička. Podle její maminky vypadala jako dokonalý malý andílek. Malá dívka měla teprve 17 měsíců, když její život tragicky skončil. Batole vypadlo z druhého patra budovy a zemřelo. Maminku to samozřejmě velice zasáhlo, poslala však všem lidem dojemný vzkaz. Ačkoliv to bylo neskutečně těžké, se smrtí své milované dcery se dokázala svým způsobem vyrovnat.

Andělé na Zem nepatří

Maminka napsala na sociální sítě, že od porodu malé Cassii stále děkovala Bohu. Byla tak roztomilá a krásná. Vždy plakala štěstím, protože nemohla uvěřit, jakého andílka porodila. Andělé na Zemi nepatří,“ napsala žena a všem poděkovala za jejich modlitby. „Můj anděl je na lepším místě,“ dodala na závěr. Holčička ve svých 17 měsících vypadla z druhého patra budovy, ve které bydlela společně se svojí rodinou. Osudnou se jí stala obyčejná pohovka.

iZdroj fotografie: Freepik

Holčička zvědavě vylezla na pohovku, naklonila se dopředu a přepadla z otevřeného okna. Po pádu byla ihned převezena do nemocnice. Lékaři udělali opravdu vše, ale její tělíčko to bohužel vzdalo. Malému andílkovi se už nedalo pomoci. Její zranění nebyla slučitelná se životem a dívka přes veškerou snahu zemřela. Rodina byla ze zprávy zdrcená. Malá princezna před sebou měla ještě dlouhý život a vše pro ni mělo teprve začínat. Osud to chtěl jinak.

Pád vidělo několik svědků

Když dívka padala z okna, měla údajně natažené ručičky. Potvrdili to očití svědci, kteří celou scénu viděli na vlastní oči. Po dopadu utrpěla dívka těžká poranění hlavy a zůstala celá od krve ležet na chodníku. Byla v bezvědomí. Záchranka dorazila na místo co nevidět a ihned začal boj o život. Převoz do nemocnice ještě malá dívenka zvládla, ale následně však těžký boj vzdala. Odešla příliš brzy a rodina z toho byla opravdu zarmoucená.

Takové tragédie se bohužel stávají napříč celým světem, dokonce i u nás, jak je vidět na videu níže. Stačí jen drobná nepozornost a malý zvědavec se dostane do ohrožení života. Je důležité hlídat dítě, pokud je v domě otevřené okno nebo i balkonové dveře. Stejně tak dávejte pozor, aby se děti nedostaly do blízkosti horké trouby, plotny či k vařící vodě. Vhodné je také uklízet veškeré chemikálie a v neposlední řadě dávat na malé chodce pozor venku na ulici.

Jak máte zabezpečenou domácnost vy?

Zdroj: Megasvet

Diskuze Vstoupit do diskuze
116 lidí právě čte
Autor článku

Lucie Mašínová

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Surfinie ocení hnojivo z banánové slupky. Vlastnostmi se může rovnat chemickým přípravkům
Události247.cz
Události247.cz
Bývalí čeští prezidenti dostanou přidáno. Renta se jim může navýšit až dvojnásobně
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
5 způsobů, jak se zbavit břišního tuku: Od cvičení až po úpravu jídelníčku
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Město Dvaraka podle badatelů zničila mimozemská loď. Jakmile se jim ale teorie začala potvrzovat, vláda je zařízla