Vidíte pořád stejná čísla? Neignorujte je, jde o andělskou zprávu se skrytým významem. Na jaké číslice si dát pozor?

Jakmile se vám začnou během vašeho běžného života neustále opakovat ta samá čísla, neznamená to, že si máte jít vsadit. Dost možná se jedná o andělskou zprávu.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Všimli jste si v poslední době, že vás jakoby pronásledují různá čísla? Například se probudíte ve 2:22, pak si náhodně koupíte kávu za 22 korun, jdete se dívat na film a ten má 2 hodiny a 22 minut. Nemusí to být náhoda a ani to neznamená, že začínáte šílet. Možná se vám jen andělé snaží poslat zprávu.

Když neustále vídáte samé jedničky

Je důležité podotknout, že pro každého mají čísla jiný význam a definice na Googlu vás pouze nasměruje. Co se týče jedniček, jakmile je uvidíte a zaregistrujete, že se vám opakují, zkuste si uvědomit, na co v danou chvíli vždy myslíte, jak se cítíte. Zapracujte na sebedůvěře a nebojte se udělat velkou změnu. Jedničky jsou totiž spojené s novými začátky.

iZdroj fotografie: Unsplash

Vídání dvojek připomíná citát Carpe diem

To znamená latinsky „užívej dne“ – jednoduše máte žít přítomností. Lidé, kteří neustále vídají dvojky, by si měli uvědomit, že vše, co se okolo nich teď děje, má svůj vlastní význam. Zkuste se zamyslet sami nad sebou a nad tím, jaké máte v životě cíle. Věřte tomu, že jste přesně tam, kde máte být, a zbytečně se neporovnávejte s okolím.

Trojky značí nutnost „opravy“

A tím se nemyslí nechat si konečně opravit poškozené žaluzie apod. Spíše se snažte napravovat svůj vlastní život. Jedná se o výzvu od andělů, kteří vám říkají, abyste se podívali na oblasti svého života, které ještě nemáte úplně dořešené. Může se jednat o traumata z dětství, dlouhodobý spor či nedořešenou nevěru z předchozího vztahu. Může to být cokoliv, co vám brání v klidném spánku. Pomůže vám například meditace či cvičení.

iZdroj fotografie: Unsplash

Pokud vídáte čtyřky, máte naději

Možná teď čelíte nějaké osobní výzvě a začínáte mít pocit, že jste na vše sami a nemáte šanci to zvládnout. Právě v tento moment začnete vídat čtyřky, což je prakticky důkazem, že vás vaši andělé slyší a vědí, čím si procházíte. Jste jimi obklopeni, vedou vás a odpovídají vám. Může to zabrat čas, ale nakonec vás přivedou ke světlu.

Pětky značí příchod změny

Nikdo vám bohužel neřekne, jestli bude změna pozitivní, nebo spíše negativní. Ničeho se ovšem nebojte, v tomto případě se totiž bude jednat o změnu ve výsledku prospěšnou, i když může být zpočátku nepříjemná. Váš anděl se vám snaží přenastavit život tak, aby odpovídal tomu, po čem toužíte.

iZdroj fotografie: Unsplash

Pokud vídáte šestky, tak se nebojte

Zobrazuje se vám všude sekvence podobná 666? Nebojte se, nikdo se vás nechystá posednout. Andělé se vás spíše snaží nasměrovat trochu lepším směrem. Měli byste vzít odpovědnost za svůj vlastní život ve všech oblastech a položit si otázku, co je potřeba udělat jinak. Jedná se také o změnu, jen trochu jiného druhu, jelikož tuto musíte provést sami.

Jakmile vídáte sedmičky, zkuste trochu zpomalit

Opakující se číslo sedm je nabádání vesmíru, abyste se na chvíli zastavili a trochu si užili přítomnosti. Hlava vám totiž neustále lítá do budoucnosti a vy se tak stále stresujete tím, co by mohlo a nemuselo nastat. Jenomže člověk není všemocný a nad vším prostě kontrolu mít nebudete, i když se tak snažíte. Přijměte přítomnost, začněte si trochu věřit a upusťte páru. Prospěje vám to.

iZdroj fotografie: Unsplash

Číslo osm často symbolizuje nekonečno

Jakmile tedy vídáte neustále se opakující osmičky, je to de facto podpora od vašich andělů v tom, co děláte. Značí to, že jdete přesně tím směrem, kterým byste měli jít a který vám oni sami připravili. Je to tak trochu poplácání po zádech a připomenutí toho, abyste byli vděční za to, kam až jste se dostali.

Devítky vás podpoří a posunou dále

Vídat byste je měli hlavně v případech, kdy se o něco dlouhodobě snažíte a nebo na něčem pracujete. Přináší to dobré zprávy a sděluje vám to, že cyklus toho, o co aktivně usilujete, se dokončuje a budete mít hotovo. Jste prakticky před cílem a je čas na to, abyste si pomalu začali nastavovat nové a vyšší laťky, které by opět mohly naplnit váš život.

Viděli jste taky někdy za svůj život andělská čísla?

Zdroj: Wellandgood

Diskuze Vstoupit do diskuze
92 lidí právě čte
Zobrazit další články