Předpověď Baby Vangy na konec roku 2022: Lidstvo čeká nemilá návštěva a planeta se bude mstít

Světoznámá věštkyně Baba Vanga předpověděla na konec roku 2022 opravdu strašidelné věci. Je si jistá, že planetu Zemi čekají temné časy.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Slepá věštkyně Baba Vanga sice zemřela před 26 lety, ale její silné věštby stále rezonují celou společností. Vlastním jménem Vangelija se narodila v Bulharsku a traduje se, že své unikátní schopnosti získala poté, co v dětství přežila hroznou bouři, během níž přišla o zrak. Zjistěte, co podle ní čeká lidstvo v následujícím období.

Předpověděla zásadní události

Věštby Baby Vangy rozhodně nelze brát na lehkou váhu. Těší se opravdu vysoké úspěšnosti a v minulosti ve svých věštbách předpověděla zlomové okamžiky dějin. Šlo například o rozpad SSSR, katastrofu v černobylské jaderné elektrárně a datum smrti Stalina. Také proto odborníky vyděsila její předpověď na konec roku 2022.

Objeví se záhadná epidemie

Tato předpověď Vangy bohužel není plná optimismu. Lidstvo podle ní zachvátí nová záhadná epidemie, která bude pro mnoho lidí smrtelná. Předpověděla, že zmrzlé částice nového viru budou létat ve vzduchu a šířit se raketovou rychlostí. Odborníci se shodují, že věštkyně mluvila o zcela novém kmenu koronaviru, jenž bude mutovat.

Planeta se lidem pomstí

Vanga ve své vizi viděla, že Země bude trpět nedostatkem vody, který spustí vlnu hladomorů. „Dojde ke katastrofě. Nebude voda a lidé nebudou mít co pít. Všichni budou o vodu bojovat, a tak se stane dražší než ropa a zlato.“ Bulharská věštkyně si myslí, že se planeta lidem pomstí za jejich nedbalý přístup ke změnám klimatu. Mnoho států zažije povodně, tsunami, hurikány a zemětřesení.

iZdroj fotografie: Pixabay

Invaze mimozemšťanů a asteroid

Může to znít jako výplod něčí fantazie, ale v historii se mnohokrát ukázalo, že život nás vždy umí překvapit. Baba Vanga již před mnoha lety předpověděla, že na začátku roku 2023 se změní oběžná dráha Země. Ještě předtím nás však stihnou navštívit mimozemšťané, kteří na naši planetu pošlou asteroid. Důsledky střetu budou údajně hrozné.

Jaký máte názor na věštby Baby Vangy?

Zdroj: IndiaTvNews
Diskuze Vstoupit do diskuze
145 lidí právě čte
Zobrazit další články