Ani po čtyřicítce se Andrea Verešová nebojí zapózovat v pidiplavkách, které sotva zakrývají nezbytné minimum

Fotografie v odvážných bikinách se šňůrkami z dubajské pláže nadchnuly fanoušky matky dvou dětí s dokonalou postavou. Pokaždé se ale do vkusu svých obdivovatelů netrefí.

Modelka Andrea Verešová i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Miniaturní plavky, které na sebe oblékla dvaačtyřicetiletá modelka a influencerka Andrea Verešová, si některé ženy nemohou dovolit ani ve dvaceti. Tedy aniž by se v nich necítily nekomfortně nebo zamindrákovaně. Zatímco dvojnásobná matka v nich má perfektní sexy postavu, kterou okázale vystavuje, kde se jen dá. Netají se tím, že letní výbavu nepodceňuje a je jakousi sběratelkou nejrůznějších plavek.

Nejoblíbenějšími plavkami jsou černé bikiny

V opravdu malých plavkách se nechala vyfotit na pláži v Dubaji, kde si užívá tepla a sluníčka. Jde o bikiny, jejichž horní díl zakrývá je nezbytné minimum a ten dolní je samá šňůrka. Zpátky na svém oblíbeném místě,“ napsala k fotografiím, které sdílela na sociálních sítích. Spojené arabské emiráty si hodně oblíbila zejména během pandemie koronaviru a údajně tam měla s rodinou pronajatý apartmán.

Doma prý Verešová má dokonce dva prádelníky plné plavek, takže logicky nezůstalo jen u jednoho fotografování pod dubajským sluncem. Vedle černých bikin, které jsou jejími oblíbenými, zapózovala právě v těch se šňůrkami. Dnešní západ slunce byl kouzelný. Po pracovním maratonu aspoň chvíli na pláži,“ dodala. Trojúhelníčky sotva zakrývají vnady sexy modelky. Společnost Verešové dělají v Dubaji kamarádky. Fanoušky na sociálních sítích fotkami potěšila.

Odhalené pozadí fanynky příliš nenadchlo

Sklidila vesměs samé obdivné komentáře. „Andrejko, jsi nejkrásnější, máš sexy plavky, dokonalou postavičku, kočka,“ napsal jeden z diskutujících. „Neskutečná krása,“ uvedl další. Ne vždy se ale příspěvky modelky a influencerky, které zveřejňuje na svých profilech na sociálních sítích, setkávají s pozitivními reakcemi. Nedávno to Verešová od svých fanoušků pořádně schytala za fotku z masážního salonu, na které pózovala s odhaleným pozadím a bradavkou zakrytou malým bílým čtverečkem.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Andrea Verešová Official (@andreaveresovaofficial)

Zatímco pánské publikum bylo u vytržení, dámské nenadchla. „Manželovi nevadí, že se takhle vystavujete a uslintaní nadrženci si tady nad vaší nahou fotkou honí ptáky?“ dotázala se modelky jedna z diskutujících. Proč by mu to mělo vadit, to možná vadí chlapovi s nízkým sebevědomím. Můj manžel je úspěšný a inteligentní muž, který si bral za ženu modelku, kterou miluje. Věříme si a nemusíme na sebe žárlit,“ sebevědomě odpověděla na otázku Verešová.

Co říkáte na fotografie modelky v plavkách?

Diskuze Vstoupit do diskuze
131 lidí právě čte
Zobrazit další články